Jak ubrać dziecko na rozpoczęcie roku szkolnego?

Choć wakacje trwają w najlepsze, nieśmiało zaczyna uśmiechać się do nas wrzesień. Już teraz skompletuj strój na rozpoczęcie roku szkolnego dla twojego dziecka. Podpowiadamy, jakie ubrania wybrać, aby było modnie, wygodnie i z klasą.

Klasycznie

Jeśli jesteś tradycjonalistką i strój na rozpoczęcie roku szkolnego kojarzy ci się jednoznacznie z kolorem białym i czarnym - nie ma nic w tym złego! Biała koszula i ciemna spódniczka czy spodnie to podstawa eleganckiego stroju małego człowieka. Niestety takie zestawienie często jest mało komfortowe, sztywna biała koszula ogranicza ruchy, a spodnie z kantem lądują w kącie od razu po powrocie do domu. W tym roku postaw na klasykę w wygodnym wydaniu. Wybieraj wśród dobrych jakościowo materiałów. Niech koszula będzie miękka i oddychająca, a spodnie elastyczne i dopasowane. Pierwszy dzień w szkole to stres dla twojego dziecka i dla ciebie. Wygodny i elegancki strój oszczędzi wam dodatkowych nerwów podczas porannego przygotowania.

Klasyczny strójKlasyczny strój Kolaż/Materiały partnera/klasyczny strój Kolaż/Materiały partnera/klasyczny strój

Elegancko i modnie

Szukasz eleganckiego stroju na rozpoczęcie roku szkolnego twojego dziecka? Połączenie bieli i czerni wydaje ci się oklepane? Przychodzimy z pomocą! Masz do wyboru całą gamę granatów, szarości i bieli. Elegancka granatowa sukienka dla dziewczynki czy miękkie jasne spodnie dla chłopca to modne i eleganckie połączenie. Dodaj do tego wygodne obuwie - sportowa elegancja to coś co mali chłopcy lubią najbardziej. Brak krępującej ruchów, sztywnej koszuli czy niewygodnych spodni powinni docenić nawet najbardziej wybredni. Do casualowego wyglądu małego mężczyzny dodaj dobrej jakości sweterek -  będziesz miała pewność, że twoje dziecko nie zmarznie, kiedy pierwsze jesienne słońce spłata wam figla, chowając się za chmurką. Małe damy podziękują mamie za piękną sukienkę z dopasowanym sweterkiem. Nie będziecie miały wyrzutów sumienia, aby po oficjalnym rozpoczęciu roku pójść na lody bez stresu o plamy na białej koszuli.

NowocześnieNowocześnie Kolaż/Materiały partnera/nowozesnie Kolaż/Materiały partnera/nowozesnie

Stylowe dodatki

Dobrze wiemy, że to dodatki nadają całej stylizacji szlifu. Zadbaj o nie również w garderobie twojego dziecka. Nie musi to być coś ekstrawaganckiego. Kokarda wpięta we włosy małej damy czy nowoczesny zegarek dla chłopca w zupełności wystarczą. Takim zabiegiem podkreślisz osobowość twojego dziecka i pozwolisz poczuć mu się wyjątkowo w tym stresującym dniu. Pamiętaj jednak, że najpiękniejszym dodatkiem jest uśmiech. Postarajcie się, aby nie schodził z waszej twarzy. Doda otuchy twojemu dziecku, a tobie pozwoli przetrwać ten dzień bez zbędnych nerwów.

DodatkiDodatki Kolaż/Materiały partnera/dodatki Kolaż/Materiały partnera/dodatki

Propozycje na początek roku szkolnego:

Więcej o: