Weselne stylizacje dla chłopców i dziewczynek

Wybierasz się właśnie na wesele do rodziny lub znajomych i zastanawiasz się, w co ubrać swoje dziecko? Spieszymy więc z pomocą. Zobacz nasze stylizacje!

Jeśli właśnie szykujesz się na wesele i wybrałaś już kreacje dla samej siebie, to teraz czas pomyśleć, w co ubrać dziecko. Elegancki strój dla dziecka powinien być zarówno schludny, wizytowy oraz przede wszystkim wygodny. Pamiętaj, że wygoda liczy się najbardziej, dlatego stanowczo zrezygnuj z niepotrzebnych ozdóbek. Dziś przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji na weselne stylizacje dla dzieci . Oto one:

Dla najmłodszych

Stylizacje na wesele dla najmłodszychStylizacje na wesele dla najmłodszych Stylizacje na wesele dla najmłodszych Stylizacje na wesele dla najmłodszych

Pierwsza nasza propozycja to stylizacje dla najmłodszych dzieci. Dla dziewczynki wybraliśmy uroczą sukieneczkę koktajlową w kwiaty. Do tego różowy kardigan w razie chłodu oraz różowe baleriny. Dla chłopca zaś materiałowe czerwone spodnie połączone z elegancką koszulą w paski. Do tego wygodne, ciemne półbuty.

Dla starszej dziewczynki

Stylizacja dla wesele dla dziewczynkiStylizacja dla wesele dla dziewczynki Stylizacja dla wesele dla dziewczynki Stylizacja dla wesele dla dziewczynki

Dla starszych dziewczynek proponujemy dwie opcje. Pierwsza to czerwona koktajlowa sukienka z wygodnego materiału zestawiona z czerwonymi balerinami Melissa. Druga opcja to nieco bardziej elegancka, granatowa sukienka z jedwabiu z czerwonym paskiem w talii. Obie sukienki można zestawić z czerwonym kardiganem. Do tego dopasowaliśmy także uroczą opaskę na włosy.

Dla chłopca

Stylizacja na wesele dla chłopcaStylizacja na wesele dla chłopca Stylizacja na wesele dla chłopca Stylizacja na wesele dla chłopca

Dla chłopca na wesele przygotowaliśmy także dwie wersje stylizacji do wyboru. Jedna składa się z koszulki polo oraz wygodnych, wsuwanych półbutów - wersja sportowa, zaś druga z eleganckiej koszuli i brązowych mokasynów. Do tego proponujemy beżowe spodnie materiałowe.

Więcej o: