Z dzieckiem nad morze - jak ubrać dziecko na plażę

Masz już zaplanowane wakacje nad morzem? Zastanawiasz się, w co najlepiej ubrać dziecko na plażę? Czasem to nie lada dylemat. Może zainspirują Cię nasze wskazówki.

Wakacje nad morzem z rodziną to frajda, w szczególności dla dzieci, które kochają plaże. Zabawa w piasku, pluskanie się w wodzie, gry i zabawy na świeżym powietrzu. Czego chcieć więcej? Jednak w całej tej beztrosce nie można zapominać o odpowiednim ubraniu oraz o kosmetykach z filtrem, które będą chronić skórę dziecka przed poparzeniem słonecznym. Dziecko na plaży powinno czuć się jak najbardziej swobodnie i bezpiecznie. Oto kilka naszych propozycji na stylizacje na plażę dla dzieci :

Szorty kąpielowe

Szorty kąpieloweSzorty kąpielowe Szorty kąpielowe Szorty kąpielowe

Pierwszą naszą propozycją są szorty kąpielowe, które można połączyć z koszulką na ramiączka. To świetny wybór jeśli chcesz, aby Twoje dziecko czuło się komfortowo podczas zabawy w piasku. Do tego proponujemy założyć wygodne klapki w postaci japonek albo sandałków, które ochronią stopy przed gorącym piaskiem lub ewentualnym skaleczeniem.

Stroje kąpielowe

Stroje kąpielowe dla dzieciStroje kąpielowe dla dzieci Stroje kąpielowe dla dzieci Stroje kąpielowe dla dzieci

Druga nasza propozycja to oczywiście stroje kąpielowe . Nie możesz o nich zapomnieć jadąc nad morze. Dla dziewczynki możesz zdecydować się na kostium jednoczęściowy lub urocze bikini, zaś dla chłopca najlepsze będą kąpielówki. Oprócz tego nie zapomnij też o ochronie głowy, zakładając dziecku plażowy kapelusz.

Na wieczorny spacer przy morzu

Na spacer przy morzuNa spacer przy morzu Na spacer przy morzu Na spacer przy morzu

Na wieczorne spacery po plaży trzeba się ubrać troszkę cieplej, dlatego my proponujemy dla dziewczynki dżersejową sukienkę na ramiączka w zestawieniu z cieplejszym kardiganem oraz szarymi sandałkami. Dla chłopca zaś wybraliśmy turkusowe szorty, szary t-shirt z nadrukiem oraz wygodne, wsuwane półbuty.

Więcej o: