Przewiewne ubranka dla dzieci na lato

Jakie ubranka kupić maluszkowi na lato, by czuł się swobodnie i nie było mu zbyt gorąco? Zobacz, co może się przydać w szafie Twojego dziecka!

Przewiewne ubranka dla dzieci

Pierwsze upalne dni są sygnałem, że czas odświeżyć garderobę naszych dzieci. Powinny w niej zagościć przewiewne i oddychające tkaniny. Bez wątpienia należy do nich dobrej jakości bawełna. Najlepiej jest kupować tę z upraw ekologicznych. Jest nieco droższa od zwykłej, ale w tym wypadku cena staje się gwarancją jakości. Za jeden z najbardziej komfortowych uważa się len. Jeśli tylko uda Wam się znaleźć uszyte z niego ubranka, sięgnijcie po nie bez wahania!

Ubranka dla dzieciUbranka dla dzieci Ubranka dla dzieci Ubranka dla dzieci

Jak ubrać niemowlę podczas upałów?

Gdy słupek rtęci wskazuje 35 stopni, niemowlakowi jest tak samo gorąco jak Tobie! Nie ubieraj go więc w pajacyki i nie otulaj kocem. W zupełności wystarczy rampers, czyli wygodny pajacyk bez stópek i długich rękawów. Wiele modeli jest szytych tak, by przypominały komplet spodni z bluzeczką. Możesz też znaleźć zabawne wersje rampersów.

Ubrania dla dzieciUbrania dla dzieci materiały prasowe Smyk materiały prasowe Smyk

Komfortowe ubranka dla starszych dzieci

Nie należy przegrzewać również przedszkolaków. Małe dziecko pozostaje w ciągłym ruchu, więc jest mu jeszcze cieplej niż Tobie. Załóż swojemu przedszkolakowi krótkie spodenki i jak najmocniej wycięty t-shirt. W przypadku dziewczynek doskonale sprawdzą się krótkie getry, zaś u chłopców bermudy. Nie zapomnij o czapce na głowę!

Więcej o: