Jak ubrać chłopca na uroczysty obiad?

W Twojej rodzinie szykuje się uroczysty obiad? Komunia, chrzciny lub inna ważna uroczystość? Sprawdź jak ubrać chłopca na takie okazje, jakie ubrania wybrać i skompletować z nich udany, ładny, a jednocześnie wygodny zestaw.

Ubranie chłopca jest zawsze wyzwaniem dla mam, szczególnie jeśli chodzi o uroczystości. Z jednej strony dziecko powinno być ubrane stosownie do okazji, elegancko, z drugiej jednak nie możemy zapominać o jego wygodzie (na rodzinnych uroczystościach nie zabraknie z pewnością zabaw). Pamiętajmy też, że ważne jest zdanie samego dziecka , w końcu to on założy wybrany przez nas strój. Przygotowałyśmy dla Was kilka udanych stylizacji , które świetnie sprawdzą się na przykład na rodzinny obiad i z pewnością będą podobać się zarówno mamom jak i dzieciom.

Mały elegant

Świetnym wyborem stroju na uroczysty obiad po komunii czy chrzcinach jest stylizacja jak dla prawdziwego eleganta. Pierwszy zestaw jaki Wam proponujemy składa się z białej koszuli, granatowych spodni chinosów oraz marynarki w kropki. Do drugiej stylizacji należy zestaw marynarka i spodnie z tej samej kolekcji, serii, dzięki czemu ma się wrażenie, że strój tworzy garnitur oraz koszula w kratę. W stylizacjach postawiłyśmy na elegancję, ale nie zapomniałyśmy, że ubrania te mają nosić dzieci, dlatego wprowadziłyśmy do nich nieco kolorów i wzorów.

Stylizacje dla chłopca na komunię, chrzciny, uroczysty obiadStylizacje dla chłopca na komunię, chrzciny, uroczysty obiad www.edziecko.pl www.edziecko.pl

Elegancja i sportowy szyk

Koszulki polo są idealnym połączeniem wygody i elegancji, która zapewnia świetny wygląd, ale także swobodę ruchów. Nasz pierwszy zestaw składa się z białej koszulki polo z krótkim rękawem i czarnych spodni. Dopasowanie kolorów jak w stroju na galowo, sprawia, że stylizacja wydaje się bardziej elegancka. Przy wyborze obuwia postawiłyśmy na wygodne trampki, ale każde buty będą wyglądać świetnie do tego zestawu. Druga stylizacja jest z kolei mniej formalna, biało-granatowo-zielona koszulka polo i jeansowe spodnie także świetnie sprawdzą się na takie okazje. Tym razem jako obuwie wybrałyśmy adidasy. Twojemu dziecku z pewnością spodobają się oba zestawy.

Stylizacja dla syna na uroczysty obiad po komunii, chrzcinachStylizacja dla syna na uroczysty obiad po komunii, chrzcinach www.edziecko.pl www.edziecko.pl

Sprawdź także inne ubrania doskonałe do stylizacji

Więcej o: