Jaki ojciec taki syn, jaka matka taka córka. Kiedy rodzice i dzieci ubierają się tak w podobnym stylu? Jakie ubrania wybrać do takich stylizacji?

Czy rodzice i dzieci powinni ubierać się tak samo? Jak odbierają to obie strony, a jak inni ludzie? Jeśli zdecydujemy się na podobne stylizacje, jakie ubrania do nich wybrać? Sprawdźcie.

Nie od dzisiaj wiadomo, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Ojcowie i synowie często lubią to samo, także jeśli chodzi o modę czy styl ubierania. Tato będący autorytetem dla dziecka często jest dla niego wzorem godnym naśladowania. Jeśli nasz syn chce ubierać się podobnie jak jego rodzic, a nawet zakładać podobne ubrania tego samego dnia, czemu miałybyśmy na to nie pozwolić? Być może dla dziecko będzie to znak podkreślenia więzi z tatą , a rodzic z pewnością uzna to za zabawną, ale i przyjemną sytuację. Podobnie ma się sprawa z mamą i córką , to naturalne, że dziecko chce naśladować rodzica. Takie duety, rodzic i dziecko ubrani tak samo lub w podobnym stylu, są zresztą niezwykle urocze. Z jednej strony pokazują, że mamy z dzieckiem dobre relacje, z drugiej, że mamy dystans do siebie i przypominanie siebie nawzajem wcale nam nie przeszkadza. Nasze dzieci też z pewnością poczują się wtedy wyjątkowo.

Eleganci - tato i syn w akcji

Większość mężczyzn lubi stylizacje wypośrodkowane między elegancją a sportowym luzem. Każdy z nas chce prezentować się świetnie, ale panom szczególnie zależy na wygodzie ich stroju. Świetnym wyborem zarówno dla dużych jak i małych mężczyzn są koszulki polo, do naszej stylizacji wybrałyśmy ubrania, w głębokim, burgundowym odcieniu. Dla zapewnienia wygody postawiłyśmy na jeansy i trampki.

Stylizacje w podobnym styluStylizacje w podobnym stylu www.edziecko.pl www.edziecko.pl

Księżniczki, czyli każda z nas chce wyglądać jak mama

Małe dziewczynki uwielbiają pożyczać ubrania i dodatki od swoich mam . Matki są dla córek najpiękniejszymi kobietami, najlepszymi modelkami i oddanymi przyjaciółkami (takimi, które nie obrażą się, kiedy będziemy tak samo wyglądać). Ubrane w podobnym stylu będziecie wyglądać świetnie zarówno na co dzień jak i na wielkie wyjście, na przykład w roli gości na weselu.

Stylizacje dla mamy i córkiStylizacje dla mamy i córki www.edziecko.pl www.edziecko.pl

Inne ubrania do stylizacji

Więcej o: