Polscy producenci dla dzieci - za co lubimy polski dziecięcy design

Spośród polskich producentów zajmujących się dziecięcym designem, wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze projekty. Co je wyróżnia? Przekonajcie się sami i stwórzcie niepowtarzalną przestrzeń dla swojego dziecka.

Polski design dla dzieci cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród rodzimych klientów, ale również za granicą. Przed meblami i dodatkami do wystroju wnętrz dla najmłodszych stoi nie lada wyzwanie - muszą być nie tylko funkcjonalne , ale również sprostać wyzwaniom dziecięcej wyobraźni . A ta, jak wiadomo nie ma granic. Koniecznie sprawdźcie jakie polskie projekty przykuły naszą uwagę.

Spośród polskich producentów specjalizujących się w dziecięcym designie na szczególne wyróżnienie zasłużyła marka Pinio . Meble wykonane są z wysokiej jakości litego drewna sosnowego. Są niezwykle funkcjonalne, przy czym prosty design ma niepodważalne walory estetyczne i daje szerokie możliwości rozwoju dziecięcej wyobraźni. Większość modeli będzie pasowała zarówno do pokoju dziewczynki , jak i chłopca. Poza tym marka stawia na ekologię , bezpieczeństwo i niepowtarzalność. Wszystkie meble wykonane są z drewna pochodzącego z polskich lasów. Produkty Pinio wybrali m.in. Anna Dereszowska, Marcin Mroczek czy Kamila Szczawińska. Nas urzekł czarujący design i niebanalny design.

Propozycja aranżacji - PinioPropozycja aranżacji - Pinio Propozycja aranżacji - Pinio Propozycja aranżacji - Pinio

Marka Meblik oferuje produkty w trzech kategoriach: meble dla niemowląt, dziecięce oraz młodzieżowe. Każda z nich podzielona jest na sekcje dziewczęce oraz chłopięce. W swojej ofercie Meblik posiada produkty, które dają stworzenie niepowtarzalnej przestrzeni, która stanie się azylem naszego maluszka z czasem oddając jego styl i zainteresowania .

Propozycja aranżacji - MeblikPropozycja aranżacji - Meblik Propozycja aranżacji - Meblik Propozycja aranżacji - Meblik

Kolejna polska firma, która zwróciła naszą uwagę to Tommebel . Specjalizują się w produkcji wysokiej jakości mebli w stylu skandynawskim. W swojej ofercie mają również dział dla dzieci, gdzie znajdziemy fantastyczne rozwiązania, które na pewno przypadną do gustu najmłodszym, jak np. łóżko z baldachimem dla małej księżniczki, łóżko-domek czy szafa w kształcie zamku. Poza tym na stronie zaprezentowano niezwykle pomysłowe rozwiązania na urządzenie dziecięcego pokoju. Jest się czym inspirować!

Propozycja aranżacji - TommebelPropozycja aranżacji - Tommebel Propozycja aranżacji - Tommebel Propozycja aranżacji - Tommebel

Marka Mukaki w swoim portfolio ma świetne pomysły na niecodzienne wykończenie dziecięcego pokoiku. Chyba każdy malec będzie zachwycony, mając zamiast kanapy filcowego jamnika w rozmiarze XXXL! Mukaki oferuje zabawki, mebelki, abażury, urocze pluszaki czy pufki. Wyróżniają się starannością wykonania oraz wyborem ekologicznych i naturalnych materiałów. Produkty wykonane sa z filcu, drewna i wełny.

Propozycja aranżacji - MukakiPropozycja aranżacji - Mukaki Propozycja aranżacji - Mukaki Propozycja aranżacji - Mukaki

Jeśli szukacie ciekawych dodatków do wykończenia dziecięcego pokoju - koniecznie sprawdźcie ofertę marki Lamps & Company . Asortyment jaki proponuje pozwala na stworzenie spójnej stylistycznie przestrzeni dla najmłodszych, przy czym na pewno każda aranżacja będzie wyglądała niepowtarzalnie i wyjątkowo. Marka zasłynęła z ciekawych lamp, puf i narzut, a obecnie w swojej ofercie ma również pościele , zasłony, wiklinowe kosze w różnych kolorach, dywany, ramki na zdjęcia, kocyki, poduszki do karmienia, ochraniacze i zabawki . Ostatnio Lamps & Co. Zajęło się również produkcją łóżeczek dla najmłodszych. Warto zajrzeć na ich stronę oraz do showroomu znajdującego się na warszawskim Wilanowie.

Propozycja aranżacji - Lamps & CompanyPropozycja aranżacji - Lamps & Company Propozycja aranżacji - Lamps & Company Propozycja aranżacji - Lamps & Company

Więcej o: