Truskawowe mleko z piersi? To normalne, ale od ciebie zależy, czy je podasz, czy nie

Młoda mama udostępniła na TikToku nagranie, na którym zaprezentowała swój odciągnięty pokarm. Uwagę zwraca kolor mleka, które kobieta nazwała "truskawkowym". Okazuje się, że to całkiem normalne.

Więcej tematów związanych z macierzyństwem na Gazeta.pl

Jo Johnson Overby, młoda mama z Arkansas, która funkcjonuje na TikToku jako jojohnsonoverby, chętnie dzieli się z innymi użytkownikami swoimi przemyśleniami i doświadczeniami związanymi z macierzyństwem. Tym razem udostępniła nagranie związane z karmieniem piersią, które obejrzało już prawie trzynaście milionów internautów. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Młoda mama zauważyła coś dziwnego

Jo Johnson jest dumną mamą kilkumiesięcznej dziewczynki. Kobieta zdecydowała się karmić dziecko piersią. Mniej więcej po sześciu tygodniach zauważyła, że jej pokarm ma zaskakujący kolor. Początkowo myślała, że się przewidziała, pokazała mężowi swoje odkrycie, ale i on potwierdził, że kolor jest zastanawiający. Potem zadzwoniła do siostry, która jest pielęgniarką pediatryczną. Dopiero ona wszystko wyjaśniła zaniepokojonej mamie.  

Nikt mi nie powiedział, że moje mleko może mieć różne kolory

- powiedziała na udostępnionym na TikToku nagraniu. 

Zobacz wideo

"Truskawkowe" mleko z piersi

Na filmiku kobieta pokazuje odciągnięty z piersi pokarm. 

Dowód A. Kolor, którego można się spodziewać, prawda?

- powiedziała trzymając w ręku torebkę wypełnioną białym mlekiem. Następnie zaprezentowała taką samą torebkę wypełnioną różowym mlekiem, które nazwała "truskawkowym".

Dowód B. Dlaczego jest różowe? To krew. Dziecko może to pić, od ciebie zależy, czy je podasz, czy nie

- dodała mama. Pod udostępnionym nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Część internautek była zszokowana - nie miały pojęcia, że kobiecy pokarm może mieć taki kolor. Okazuje się więc, że nie tylko autorka nagrania była tego nieświadoma. W każdym razie dziewczynka na nagraniu patrzy na mleko ze smakiem. 

:London,,United,Kingdom,-,June,16,,2007:,Her,Royal,HighnessKrólowa Elżbieta II musiała przestać karmić piersią księcia Karola. Powód nie był oczywisty

Więcej o: