Ashley Graham pokazała intymne nagranie, na którym karmi dziecko. Fani zdegustowani: "Dlaczego czujesz potrzebę pokazywania tego"

Ashley Graham znów wywołała zamieszanie na Instagramie. Opublikowała filmik, na którym karmi swojego synka Isaaca piersią. Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Część jej obserwatorów zachwycała się nagraniem, część jednak była nim mocno zdegustowana.

Ashley Graham, amerykańska modelka plus size jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Na swoim koncie publikowała zdjęcia z okresu ciąży, także te odważne, gdzie pozowała przed obiektywem nago niedługo przed porodem. Później, w czasie połogu, także dzieliła się intymnymi spostrzeżeniami. Pokazała też na zdjęciach to, jak po ciąży i porodzie wygląda jej ciało. Ashley Graham jako młoda mama nie boi się mówić, jak wygląda jej życie z dzieckiem, nie ubarwia rzeczywistości. Tym samym zjednała sobie masę zwolenniczek, które podzielają jej poglądy i podziwiają za odwagę.

Ashley Graham udostępniła intymny filmik z dzieckiem

Modelka udostępniony filmik, na którym karmi swoje dziecko piersią, opatrzyła komentarzem:

Idealny poranek z moim słodkim maluchem. Śniegu w Nowym Jorku jest dziś ogrom, ale i tak wrzucę Izaaka w jego kombinezon zimowy, żeby poszalał na sankach.

Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy jej fanek, w dużej mierze młodych mam, które są wdzięczne za odwagę i normalizowanie karmienia piersią:

Jako kobieta zaciekawił mnie fakt, że moją pierwszą reakcją było odwrócenie wzroku. Jesteśmy tak uwarunkowani, aby patrzeć tylko na kobiece ciała z punktu widzenia seksualnego. To musi się skończyć. Dziękuję bardzo za podzielenie się tym pięknym momentem 

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała odważne zdjęcie z plaży. 'Figura pierwsza klasa i te nogi' (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała odważne zdjęcie z plaży. "Figura pierwsza klasa i te nogi"

Uwielbiam Cię za to, że jesteś naturalna i jesteś ponad wstydem związanym z karmieniem piersią. Jak miło widzieć to naturalne piękno macierzyństwa!
Bardzo dziękuję za normalizowanie karmienia piersią!

Ashley GrahamMartyna Wojciechowska skomentowała nagie ciało Ashley Graham. Sama wstydziła się rozstępów po ciąży

Ashley Graham spotkała się z krytyką ze strony fanów

Nie wszystkim jednak spodobał się filmik, na którym gwiazda karmi piersią. Pojawiły się negatywne komentarze:

Dlaczego czujesz potrzebę pokazania nam tego?
Fakt, że czujesz potrzebę opublikowania tego, jest całkowicie szalony. Dlaczego ta wyjątkowa chwila z dzieckiem nie może pozostać po prostu między wami i mężem? Dlaczego czujesz potrzebę pokazywania tego milionom ludzi?
Dziwne, że matki pokazują tak karmienie piersią, kiedy publicznie zwykle się ukrywają.
Zobacz wideo Co ze szczepieniami dzieci? Czy chore będą miały pierwszeństwo? Odpowiada dr Grażyna Cholewińska-Szymańska
Więcej o: