Mama o nietypowym wyglądzie piersi po karmieniu. Znacząco różnią się rozmiarem

Mama dwójki dzieci pokazała, jak wyglądają piersi po karmieniu. Rożnicę widać gołym okiem. "Czyżbym znowu zapomniała zmieć strony zeszłej nocy?" - brzmi wymowny napis na trzymanej przez nią tabliczce.

Sangie jest aktywną, mamą, która chętnie dokumentuje swoje życie w mediach społecznościowych. Wśród  kolorowych fotografii opublikowanych na jej profilu na Instagramie dominują te skupione wokół tematu macierzyństwa - od zabawek, przez pokoiki dla dzieci po urocze fotografie córeczek. Chociaż większość zdjęć Sangie jest bardzo estetycznych, tym razem postanowiła udowodnić, że ma do siebie dystans i przedstawiła sytuację, którą zna niejedna mama.

Mama pokazała piersi po karmieniu

Mama dwójki dziewczynek - Avy oraz Mai pokazała zdjęcie, na którym stoi w białym podkoszulku na tle kuchni. Ma bardzo zaskoczoną minę, a w ręce trzyma tabliczkę z białym napisem "Czy zapomniałam zmienić wczoraj strony?". Uwagę zwracają jednak piersi młodej mamy, do których ów napis się odnosi. Jedna z nich jest wyraźnie większa od drugiej, co sugeruje, że pomyłkowo nakarmiła córeczkę mlekiem z tylko jednej z nich.

Chłopiec ważył mniej niż paczka cukruKobieta urodziła syna trzy tygodnie po tym, jak dowiedziała się, że jest w ciąży. Ważył mniej niż paczka cukru

Pod zdjęciem Sangie zdobyła się na szczere, nieco mniej zabawne wyznanie. Opowiedziała internautom, jak dużym wyzwaniem było dla niej karmienie piersią i z jakimi niedogodnościami się wiązało.

Gdy dowiedziałam się, że jest w ciąży z pierwszym dzieckiem, nie miałam wątpliwości, że chcę karmić piersią. Jako przyszła mama miałam świadomość, że wszystko będzie dla mnie nowe, dlatego starałam się pogłębiać wiedzę na temat opieki nad małym dzieckiem. Jak się ustawić, jak właściwie ułożyć dziecko, po czym poznać, że jest najedzone...

- wymieniała Sangie.

Niestety, jak dodała, że nic nie przygotowało ją na ból, z jakim w praktyce wiązało się karmienie. Na początku ledwo je znosiła, a po dwóch tygodnia zaczęła się przyzwyczajać.

Z drugą córką, Avą, było jeszcze bardziej bolesne. Moje sutki pękały i krwawiły. To nie było zbyt przyjemne doświadczenie, ale się udało. Nadal ją karmię piersią i na całe szczęście, przestało boleć. Karmienie stało się dla mnie jedną z najtrudniejszych i najbardziej satysfakcjonujących zarazem części macierzyńśtwa

- dodała.

Klinika poloznicza w WarszawieMężczyzna spłodził 23 dzieci w ciągu roku. "To wymknęło się spod kontroli"

Zobacz wideo Mleko mamy to magiczna substancja. Obalamy 5 popularnych mitów na temat karmienie piersią
Więcej o: