Anna Lewandowska pokazała nagranie córki z mężem. "Jak nic następny będzie syn"

Anna Lewandowska udostępniła uroczy filmik, na którym widać, jak Robert Lewandowski zagaduje małą Laurę. Jedna z fanek wysnuła ciekawą hipotezę...

Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego, najlepszego polskiego piłkarza na bieżąco dostarcza fanom informacji dotyczących tego, co dzieje się w domu państwa Lewandowskich. A dzieje się całkiem sporo, odkąd obok trzyipółletniej Klary 6 maja 2020 roku pojawiła się jej młodsza siostra Laura. Anna Lewandowska jeszcze przed narodzinami Laury publikowała masę zdjęć i filmów relacjonujących przebieg ciąży. Niedawno pokazała nawet zdjęcie, zrobione dwa dni przed rozwiązaniem. Fani szybko "poznali" Laurę, która teraz obok Klary jest jedną z głównych bohaterek mediów społecznościowych swojej mamy.

Anna Lewandowska z LaurąAnna Lewandowska na zdjęciu z Laurą. "Jedna będzie burpees Queen, druga modnisią"

Robert Lewandowski rozmawia z córką

Na profilu instagramowym Anny Lewandowskiej nie brakuje relacji z życia codziennego jej rodziny. Fani mogli zobaczyć zdjęcia ze wspólnego spaceru całej czwórki, fotki z treningu Anny, w którym towarzyszyła jej Klara etc. Wiemy już, że w domu Lewandowskich stoi już choinka, a starsza dziewczynka napisała nawet list do Św. Mikołaja. Tym razem Anna Lewandowska udostępniła uroczy filmik, na którym Robert Lewandowski "rozmawia" z młodszą córką. Mała radośnie gaworzy, a jej tata udaje, że prowadzi z nią bardzo ważną rozmowę: 

Naprawdę? Serio? Wszystko powiedziałaś? No słucham Cię. Coś chcesz od taty?

- zagaduje Laurę piłkarz. Dziewczynka zdaje się być bardzo zadowolona z uwagi, jaką poświęca jej Robert.

Czy Anna i Robert Lewandowscy będą mieć syna?Czy Anna i Robert Lewandowscy będą mieć syna? Instagram/annalewandowskahpba

Jedna z fanek wysnuła hipotezę, że kolejne dziecko pary na pewno będzie piłkarzem. Napisała:

No jak mówi tata, a nie mama, to następny będzie syn jak nic. U mnie, u każdego z rodziny to się sprawdziło.

Fani bardzo lubią wszystkie informacje z życia prywatnego Anny i Roberta Lewandowskich. Ze względu na częste wyjazdy Roberta i masę obowiązków zawodowych Anny, para stara się celebrować chwile, gdy wszyscy są razem. Nadchodzące święta Bożego Narodzenia z pewnością stworzą ku temu więcej okazji.

Zobacz wideo Meduzy. Tajemnicze stwory [PRACOWNIA BRONKA]
Więcej o: