Lekarze uznali to dziecko za zmarłe już w łonie matki. "Po porodzie zaczęło oddychać". To był szok

To dziecko zostało uznane za zmarłe, zanim się jeszcze w ogóle urodziło, jednak to był duży błąd. "Po porodzie zaczęło oddychać", co bardzo zaskoczyło matkę, jak i lekarzy. Takiego obrotu sprawy zdecydowanie nikt się nie spodziewał.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

O tym, że najlepsze scenariusze pisze samo życie, wiadomo nie od dziś. Historia tego malucha jest na to najlepszym dowodem - podczas okresowych badań prenatalnych uznano go za zmarłego, ale prawda była inna. Po porodzie dziecko nagle zaczęło samodzielnie oddychać, co ogromnie zaskoczyło matkę i personel. To było tak niesamowite, że uwieczniono to na nagraniu, które opublikowano w mediach społecznościowych.

Mama kanguruje dzieckoJak zbudować więź z dzieckiem. Zobacz, dlaczego kangurowanie jest ważne

Malucha uznano za zmarłego w łonie matki. Po porodzie zaczął oddychać

Użytkownik After Birth (@babiescare) publikuje na TikToku nagrania z wyjątkowych narodzin dzieci. Na jednym z nich widać malucha, który po porodzie zaczął samodzielnie oddychać, mimo że podczas badań uznano go za zmarłego. Dziecko na niedawno dodanym filmiku normalnie płacze i się porusza, choć wcześniej nic na to nie wskazywało. Co prawda maluch jest nieco opuchnięty i ma gdzieniegdzie niewielkie zasinienia, ale nie ulega wątpliwości, że jest całkiem zdrowy. To niesamowite zdarzenie bardzo poruszyło internautów, którzy zgodnie twierdzą, że to przeznaczenie. 

Rola dotyku w rozwoju dzieckaDotyk w rozwoju dziecka, dlaczego jest tak ważny i jaki ma wpływ na malucha

Dziecko "po porodzie zaczęło oddychać". Internauci uważają, że to przeznaczeni

Niesamowite nagranie z żywym maluchem, którego błędnie uznano za zmarłego bardzo poruszyło użytkowników TikToka. Nagranie zebrało już ponad 300 tysięcy polubień i ponad 16 tysięcy komentarzy, w których internauci uważają, że to, co się stało, to przeznaczenie:

Bądź błogosławiona dziecinko w imieniu JEZUS. Panie, jesteś wielki! Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych.
Znam cud życia, przerabiałam to już 2 razy. Dusza tego dziecka ma coś ważnego do przerobienia tu na ziemi i oto ten cud.
Przeznaczone mu było żyć… Jest dowodem, że Bóg jest wszechmogący! Mam nadzieję, że trafi do wspaniałego domu.
Więcej o: