Lekarze uznali to dziecko za zmarłe już w łonie matki. "Po porodzie zaczęło oddychać". To był szok

To dziecko zostało uznane za zmarłe, zanim się jeszcze w ogóle urodziło, jednak to był duży błąd. "Po porodzie zaczęło oddychać", co bardzo zaskoczyło matkę, jak i lekarzy. Takiego obrotu sprawy zdecydowanie nikt się nie spodziewał.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

O tym, że najlepsze scenariusze pisze samo życie, wiadomo nie od dziś. Historia tego malucha jest na to najlepszym dowodem - podczas okresowych badań prenatalnych uznano go za zmarłego, ale prawda była inna. Po porodzie dziecko nagle zaczęło samodzielnie oddychać, co ogromnie zaskoczyło matkę i personel. To było tak niesamowite, że uwieczniono to na nagraniu, które opublikowano w mediach społecznościowych.

Malucha uznano za zmarłego w łonie matki. Po porodzie zaczął oddychać

Użytkownik After Birth (@babiescare) publikuje na TikToku nagrania z wyjątkowych narodzin dzieci. Na jednym z nich widać malucha, który po porodzie zaczął samodzielnie oddychać, mimo że podczas badań uznano go za zmarłego. Dziecko na niedawno dodanym filmiku normalnie płacze i się porusza, choć wcześniej nic na to nie wskazywało. Co prawda maluch jest nieco opuchnięty i ma gdzieniegdzie niewielkie zasinienia, ale nie ulega wątpliwości, że jest całkiem zdrowy. To niesamowite zdarzenie bardzo poruszyło internautów, którzy zgodnie twierdzą, że to przeznaczenie. 

Dziecko "po porodzie zaczęło oddychać". Internauci uważają, że to przeznaczeni

Niesamowite nagranie z żywym maluchem, którego błędnie uznano za zmarłego bardzo poruszyło użytkowników TikToka. Nagranie zebrało już ponad 300 tysięcy polubień i ponad 16 tysięcy komentarzy, w których internauci uważają, że to, co się stało, to przeznaczenie:

Bądź błogosławiona dziecinko w imieniu JEZUS. Panie, jesteś wielki! Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych.
Znam cud życia, przerabiałam to już 2 razy. Dusza tego dziecka ma coś ważnego do przerobienia tu na ziemi i oto ten cud.
Przeznaczone mu było żyć… Jest dowodem, że Bóg jest wszechmogący! Mam nadzieję, że trafi do wspaniałego domu.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.