Pies położył się obok dziecka. Mama nie mogła go odciągnąć. "Oboje są jeszcze dziećmi"

Mama pokazała nagranie, na którym szczeniak niezbyt zgrabnie ułożył się obok dziecka. Sytuacja wzbudziła w internautach mieszance uczucia. "Po prostu się potknął. Psy też czasami mogą popełniać błędy" - tłumaczy TikTokerka.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do publikowania krótkich filmików, które w założeniu miały przypominać teledyski. Chociaż znajdziemy na niej wiele układów tanecznych wykonywanych w rytm muzyki popularnej, nie brakuje także innych treści. Obecnie na TikToku znajdziemy nagrania kulinarne, rozmaite poradniki, zabawne skecze i scenki rodzajowe, nagrania z uroczymi zwierzętami w roli głównej oraz filmiki o charakterze parentingowym.

Pies położył się obok dziecka

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl.

Wielu rodziców chętnie dokumentuje na TikToku różne aspekty opieki nad swoimi dziećmi. Do takich osób należy mama malutkiej dziewczynki, która prowadzi konto @s.arahfranklin. Sarah posiada szczeniaka, a na nagraniach chętnie przedstawia wyjątkową relację, która łączy córeczkę z pieskiem. Widać, że zwierzę lgnie do dziecka i chce spędzać czas w obecności dziewczynki.

Tata miał zająć się niemowlęciem. Mama była zaskoczona tym, jak je wyciszyłTata urządził synkowi domowe SPA. "Nawet nie przeszkadzają mu ogórki"

Zobacz wideo Morawiecki w Parlamencie Europejskim: Nasz kraj jest atakowany w sposób niesprawiedliwy i stronniczy. Odrzucam język gróźb i pogróżek. Jesteśmy dumnym krajem

Na jednym filmiku widać, jak pies próbuje ułożyć się tuż obok dziecka, ale dostrzegając, że prawnie na nim siada, mama momentalnie podnosi głos. Nagranie obejrzało prawie pięć milionów osób i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Niektórzy uważali, że reakcja Sarah była zbyt gwałtowna, zważywszy na fakt, że to dopiero szczeniak. Z kolei inni twierdzili, że sytuacja była niebezpieczna dla dziecka.

Dziecko nie wygląda na przestraszone. Są najlepszymi przyjaciółmi
Nie ma nic złego w tym, że tak stanowczo przesunęła psa i podniosła głos. To jeszcze szczeniak i trzeba mieć go pod kontrolą, aby nauczył się zachowywać przy dziecku
Oboje są jeszcze dziećmi. Trzeba być cierpliwym wobec psa
Dwa maluchy razem, jakie to słodkie
Szczeniak traktuje niemowlaka, jak swojego braciszka
Słodkie, ale też trochę niepokojące
To tylko szczeniak. Okaż mu cierpliwość i spokojnie naucz, jak powinien się zachowywać

- pisali.

Do sprawy postanowiła odnieść się autorka filmiku. Zapewniła swoich odbiorców, że sytuacja w żaden sposób nie była niebezpieczna.

On później zaczął zachowywać się grzecznie, jak na dobrego psa przystało. Po prostu się potknął. Psy też czasami mogą popełniać błędy

- tłumaczyła.

Nagranie można obejrzeć pod tym linkiem.

Jesteś mamą? Mamy do Ciebie kilka pytań. Zapraszamy do udziału w naszej ANKIECIE.

Radosław Majdan ma kilka ojcowskich rad dla Antka Królikowskiego. 'Przekazali mi je koledzy'Majdan ma kilka ojcowskich rad dla Antka Królikowskiego. "Przekazali mi je koledzy"

Więcej o: