Radosław Majdan ma kilka ojcowskich rad dla Antka Królikowskiego. "Przekazali mi je koledzy"

Radosław Majdan od ponad roku jest szczęśliwym tatą Henia. Niedługo do grona świeżo upieczonych rodziców dołączy Antoni Królikowski. Popularny piłkarz ma kilka ojcowskich wskazówek dla aktora. - Wszystkie rady, które przekazali mi moi przyjaciele, to teraz ja przekażę Antkowi - podkreśla popularny piłkarz.

Już niedługo do grona świeżo upieczonych rodziców dołączy popularna para z polskiego show-biznesu - Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Niedawno zaskoczyli swoich fanów szybkimi zaręczynami i ślubem. Teraz oczekują na narodziny swoje pierwszego synka. 

Jedną z osób, które pogratulowały Antkowi ciąży Asi jest Radosław Majdan. Popularny piłkarz ponad rok temu został szczęśliwym ojcem Henia. Małgorzata Rozenek i jej mąż starali się o dziecko prawie 3 lata. W końcu udało się zajść w ciążę dzięki popularnej metodzie in-vitro. Para świetnie odnajduje się w roli rodziców. Teraz doświadczony piłkarz zdecydował się przekazać aktorowi kilka wskazówek dotyczących tacierzyństwa. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiada, co działo się na weselu Królikowskich

Radosław Majdan ma kilka rad dla Antka. Padły wzruszające słowa

Radosław Majdan idealnie odnalazł się w roli ojca. Piłkarz już wcześniej pomagał swojej żonie wychowywać dwóch synów, jednak opieka nad nowo narodzonym dzieckiem była dla niego czymś nowym. Tata Henia podołał niełatwemu wyzwaniu, a teraz sam chce przekazać cenne rady swojemu koledze, który już niedługo zostanie ojcem. Majdan w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post zdradził, ze już pogratulował Antkowi:

Nawet mam dla niego kilka rad. Wszystkie rady, które przekazali mi moi przyjaciele, to teraz ja przekażę Antkowi. Generalnie to, że spotka się z niesamowitą i niespotykaną do tej pory miłością. Niezależnie od tego, jak kochał kobietę, to zawsze miłość do dziecka jest zupełnie innym wymiarem, bo jest to inna miłość. Poza siebie jako osobę, która śpi 3 godziny dziennie, ale mimo wszystko będzie się uśmiechał i będzie sobie wyobrażał życia bez tej małej, kochanej istoty. Nauczy się także szybko przebierać, kąpać, myć i tak dalej.

Michał Żebrowski fotografuje żonę w wannie. Mina zdradza wszystko. Fanka: 'Jak szczęśliwi ludzie bez dzieci'Żebrowski fotografuje żonę w wannie. Wow! Fanka: Jak szczęśliwi ludzie bez dzieci

Majdan podkreślił, że z perspektywy czasu, to sam jest w szoku, że tak dobrze sobie ze wszystkim poradził. Szczęśliwy tata dodał, że przed Opozdą i Królikowskim cudowny czas:

Nawet ja jestem w szoku, że z tym wszystkim tak szybko człowiek się oswaja i przyswaja. Niewiarygodne to jest. Chce mu przede wszystkim powiedzieć, że czeka go zajebisty czas.

Baron, Sandra KubickaSandra Kubicka marzy o dziecku. Mówi szczerze o chorobie. "Wypłakałam mnóstwo łez"

Więcej o: