Monika Mrozowska o najmłodszym dziecku: "Dalej śpię z matką". Nie za długo?

Monika Mrozowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia swojego najmłodszego dziecka - synka Lucjana, który właśnie skończył dziewięć miesięcy. Fani aktorki są zachwyceni urodą chłopca: "Taki słodziak, że tylko go zjeść!"

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl.

Monika Mrozowska to aktorka, która podbiła serca polskich widzów pamiętną rolą Majki Kwiatkowskiej w popularnym serialu Polsatu "Rodzina zastępcza" (był emitowany od  1999 roku do 2009 roku). Aktorka ma czworo dzieci - dwie córeczki - Karolinę i Jagodę oraz dwóch synów - Józefa i Lucjana.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Monika Mrozowska opublikowała nowe zdjęcia najmłodszego dziecka

Monika Mrozowska chętnie na Instagramie publikuje zdjęcia swoich dzieci. Bohaterem jej ostatniego postu jest najmłodszy synek - Lucjan. 

 Aktorka zamieściła zabawny komentarz do zdjęć:

Witam się z Państwem! Uprzejmie informuję, że właśnie minęło 9 miesięcy, odkąd zaszczyciłem swoją obecnością tę szerokość geograficzną! Ogólnie bardzo spoko. Dalej śpię z matką, dalej mam voucher w barze mlecznym, ale … nie pogardzę zupką od babci Tereski, ani jajkiem, ani … tym, co akurat znajduje się na talerzu obok. Wstałem! Na własne nogi I teraz już nic mnie nie powstrzyma! Przed robieniem Armagedonu w bliższej i dalszej okolicy!

- napisała dumna mama.

Zobacz wideo Co czyni rekiny tak przerażającymi? Poza szczękami oczywiście [PRACOWNIA BRONKA]

Pod zdjęciami pojawiło się wiele komentarzy z komplementami pod adresem małego Lucjana:

Ten gościu jest mega przystojniakiem
Cała mama... Te oczęta...
Lucuś to najładniejszy maluch IG
Taki słodziak, że tylko go zjeść!
Tak trzymać Lucku wspaniały

- pisali fani aktorki.

Monika Mrozowska wciąż śpi z dzieckiem

Wiele osób mogłoby uznać, że dziewięć miesięcy to wiek, kiedy dziecko powinno już spać samo. Każda mama jednak najlepiej zna swoją pociechę i wie, ile bliskości trzeba, żeby dziecko czuło się bezpiecznie. Podczas gdy jedne maluchy śpią w najlepsze same, inne, żeby się wyspać, muszą mieć cały czas mamę obok siebie. A Wy? Ile czasu spałyście ze swoimi maleństwami? Dajcie znać w komentarzach. 

Agnieszka Kaczorowska rozczulająco o macierzyństwie. Fanka: 'Pani oderwanie od rzeczywistości jest przeogromne'Burza u Kaczorowskiej pod postami. "Profil oderwany od rzeczywistości"

Jesteś mamą? Mamy do Ciebie kilka pytań. Zapraszamy do udziału w naszej ANKIECIE.

Więcej o: