Agnieszka Kaczorowska rozczulająco o macierzyństwie. Fanka: "Pani oderwanie od rzeczywistości jest przeogromne"

Agnieszka Kaczorowska w najnowszym wpisie na Instagramie wyznaje, że bardzo ważne znaczenie ma dla niej świadome macierzyństwo. - W najtrudniejszych sytuacjach uważam, że trzeba po prostu być. Nie walczyć, a być - podkreśla aktorka.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl.

Agnieszka Kaczorowska to popularna polska aktorka i młodą mamą, która wraz z mężem wychowuje dwie córeczki. Celebrytka świetnie radzi sobie w macierzyństwie. Chętniej zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo.

Agnieszka Kaczorowska: Rodzicielstwo to droga pełna wyzwań

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym czule obejmuje swoją córkę. Przy okazji dodała wzruszający wpis, w którym przyznaje, że rodzicielstwo to ogromne wyzwanie. Gwiazda podkreśla, że najważniejsza jest odpowiednio dobra komunikacja z pociechami.

Rodzicielstwo to droga pełna wyzwań. Na każdym etapie inne, nowe. W najtrudniejszych sytuacjach uważam, że trzeba po prostu BYĆ. Nie walczyć, a BYĆ. Z otwartością serca. Z troską, ze zrozumieniem. Z gotowością do pomocy. Ze spokojem. Z miłością i z mądrością. Rodzice dla dziecka powinni być bezpieczną przystanią, a nie drugim frontem. Dlatego jestem i zawsze będę…dokładnie tyle ile one będą potrzebowały #jestemmama #jestemmamą #Pelakowelove

- czytamy pod zdjęciem. 

Fanka: Pani oderwanie od rzeczywistości jest przeogromne

Wpis Kaczorowskiej wywołał w sieci mnóstwo emocji. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy internauci zgodzili się z przemyśleniami aktorki, jednak znaleźli się też tacy, którzy zarzucili 29-latce, że jej wpisy są zwyczajnie wyidealizowane, a prawdziwe życie nie jest takie kolorowe:

No pięknie to brzmi, przepięknie... Bardzo lubię ten profil, ale pani oderwanie od rzeczywistości jest przeogromne. Nawet nie mam siły argumentować swojej opinii. Powodzenia.

Kaczorowska błyskawicznie odpowiedziała jej: 

Uhm… Bo gdy się nie walczy, to się jest oderwanym od rzeczywistości… Proszę odpocząć skoro brak sił… Pozdrawiam.

Inna fanka przyznała, że bardzo chciałaby sprawdzić, czy to, co aktorka prezentuje na Instagramie ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. 

Chciałabym uczestniczyć w pani całym jednym tygodniu. I zobaczyć, jak faktycznie radzi pani sobie z opieką i czy to jest faktycznie takie kolorowe i piękne jak pani to ukazuje. Bo to, co pani nam przekazuje, to chwilami jest mega sztuczne.

- dodała obserwatorka, na co sama zainteresowana napisała:  

Zapraszam!

Agnieszka Kaczorowska rozczulająco o macierzyństwie. Fanka: 'Pani oderwanie od rzeczywistości jest przeogromne'Agnieszka Kaczorowska rozczulająco o macierzyństwie. Fanka: 'Pani oderwanie od rzeczywistości jest przeogromne' Instagram, screen: @agakaczor

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje trzecią rocznicę ślubu na balkonie

Jesteś mamą? Mamy do Ciebie kilka pytań. Zapraszamy do udziału w naszej ANKIECIE.

Więcej o: