Pisarka pokazała, jak wygląda codzienność z gromadką dzieci. "To jest właśnie macierzyństwo"

Pisarka Kate Baer udostępniła na Instagramie piękne zdjęcie z czwórką swoich dzieci. Internauci od razu okrzyknęli je portretem macierzyństwa.

Kate Baer, pisarka, matka czworga dzieci udostępniła na Instagramie piękne zdjęcie, które doskonale obrazuje macierzyństwo w czasach pandemii. Kobieta leży na kanapie, a jej pociechy siedzą lub leżą na niej. To wyjątkowo piękny i jednocześnie wzruszający portret rodzinny.

MaffashionMaffashion o macierzyństwie: "Gdyby nie pomoc, to nie dałabym rady"

Rodzicielstwo w czasach pandemii

Pandemia koronawirusa to wyjątkowo trudny czas. Dla wszystkich. Dla dzieci, bo epidemia odebrała im możliwość spędzania wolnego czasu w sposób, w jaki do tego przywykły i dla rodziców, bo muszą odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości. Często muszą pogodzić pracę w nowej, zdalnej formie, z opieką nad dziećmi, bo część placówek nie funkcjonuje, jak wcześniej. W czasie pandemii członkowie rodziny spędzają ze sobą więcej czasu, mają możliwość "nadrobić wszystkie zaległości" we wspólnych zabawach, czytaniu książek, rysowaniu etc. W końcu jest okazja, żeby robić wspólnie wszystkie te rzeczy, na które w normalnych okolicznościach po prostu nigdy nie ma czasu. To też okazja, żeby wspólnie się ponudzić...

Seks w ciąży nie jest wskazany w nielicznych przypadkach.Seks w ciąży. Czy jest bezpieczny? Jakie są ewentualne przeciwwskazania?

Pisarka udostępniła piękne zdjęcie z dziećmi

Kate Baer udostępnione przez siebie zdjęcie podpisała: Matka w czasach COVID-u. Nie ma tu skargi na zmęczenie, nudę, czy frustracji spowodowanej ograniczeniami z powodu epidemii koronawirusa. Jest za to masa czułości w sposobie, w jaki dzieci szukają kontaktu cielesnego ze swoją mamą. 

Pod zdjęciem szybko pojawiła się masa komentarzy:

To jest właśnie macierzyństwo.
Piękny portret kobiety, matki, człowieka.
Matki są bohaterkami!
Dlaczego one zawsze tak siedzą? Są wygodniejsze pozycje, a moje dzieci też zawsze na mnie siadają.
Czuję się, jakbym pływała w morzu macierzyństwa, czasem tonę, a czasem jestem tratwą ratunkową

- pisały fanki pisarki. 

Zobacz wideo Meduzy. Tajemnicze stwory [PRACOWNIA BRONKA]
Więcej o: