"Kocham cię" w ustach 3-miesięcznego malucha. Matka była w szoku

Dzieci zwykle zaczynają mówić w okolicach 18 miesiąca życia. Jakie było zdziwienie tej matki, gdy usłyszała od 3 miesięcznego synka: "Kocham cię".

Victoria Fatu - pianistka i śpiewaczka - nie różni się od innych matek, które uwielbiają filmować swoje pociechy. Jakie jednak było jej zdziwienie, kiedy zrozumiała, że ustawiona przez nią kamera, która miała filmować słodkie gruchanie jej maleństwa, zarejestruje pierwsze, uroczo nieudolne słowa synka Victorii.

 

Na 14-sekundowym nagraniu widzimy pianistkę nachylającą nad swoim synkiem i mówiącą do niego melodyjnym głosem: "Kocham cię". Po tych słowach matka robi krótką pauzę. Trzymiesięczny maluch stara się powtórzyć to, co powiedziała do niego Victoria. Jego uroczo bulgocząca wypowiedź ma podobną długość, utrzymana jest też w odpowiedniej tonacji.

Zszokowana matka, szepcze pod koniec filmiku "O mój Boże...". Nie może uwierzyć w to, co właśnie usłyszała. 

Trzymiesięczne dziecko zazwyczaj wyłącznie "grucha". Dopiero między 10 a 18 miesiącem życia dzieci zaczynają artykułowanie mówić. 

Wygląda na to, że synek Victorii odziedziczył po niej słuch muzyczny, który na pewno w przyszłości pomoże mu w nauce mówienia, skoro już teraz próbuje powtórzyć to, co mówi do niego mama.

To też może cię zainteresować:

 "Szalenie słodkie!". Zrzędliwy przedszkolak pocieszony przez niemowlę [WIDEO]

Śmiech geniusza zła w małym ciałku. Rozbrajające nagranie na pewno cię rozweseli [WIDEO]

Opanowały sztukę zasypiania w dziwnych pozycjach i miejscach do perfekcji

Więcej o: