Pokój dla niemowlaka - sprytne sprzęty

Jak w niewielkim mieszkaniu zaaranżować wygodny kącik dla niemowlaka? Zobaczcie pomysłowe rozwiązania i kompaktowe akcesoria, które sprawdzą się nie tylko w małej kawalerce.

Wisząca kołyska

Martwicie się, że nie macie miejsca na łóżeczko niemowlęce, a nie chcecie spać razem z dzieckiem? Wybierzcie kołyskę lub gondolę, którą można podwiesić pod sufitem. Kolorowa kołyska HABA sprawdzi się do momentu, aż dziecko zacznie samo siadać.

Składana wanienka

Jeśli macie małą łazienkę, wybierzcie wanienkę składaną. Flexi Bath łatwo składa się do niewielkich rozmiarów, można ją także bez trudu zabrać na dłuższy wyjazd z dzieckiem.

Łóżeczko, leżaczek, krzesełko - 3w1

Zestaw akcesoriów Hauck I'coo rośnie razem z dzieckiem. Na aluminiowej ramie z regulacją wysokości i nachylenia można zamocować gondolę, leżaczek (z wbudowanym systemem dźwiękowym i wejściem na odtwarzacz mp3) lub krzesełko.

Mocowanie do krzesła

Przenośne składane krzesełko do karmienia Koo-di z serii Pack-it to kawałek mocnego materiału z regulowanymi pasami, które umożliwiają przymocowanie do większości krzeseł. Zajmuje bardzo mało miejsca, po złożeniu mieści się w niewielkiej torebce.

Przenośny przewijak

Przewijak ze zdejmowanym pokrowcem-poszewką z serii Cocottes marki Candide umożliwia przewijanie dziecka w dowolnym miejscu. Miękki pokrowiec z materiału frotté łatwo zdejmuje się do prania.

Pieluszkomat

Na małej przestrzeni każdy drobiazg musi mieć swoje stałe miejsce, inaczej bardzo szybko zrobi się bałagan. Pieluszki i podręczne akcesoria pielęgnacyjne warto mieć zawsze pod ręką. Ułatwi to zawieszany pojemnik na pieluchy i chusteczki JJ Cole Collections. Można go zawiesić na łóżeczku, na ścianie lub... w szafie.

Dostawne łóżeczko

Niewielkie łóżeczko na kółkach Troll Nursery Bedside Crib ma regulowaną wysokość i opuszczaną boczną ściankę. Dzięki specjalnym mocowaniom można je łatwo doczepić do łóżka rodziców.

Więcej o: