Dziecko leżało na podłodze i płakało. Gdy do pokoju wszedł tata, stało się coś zaskakującego. "Aniołek"

Mama uroczej dziewczynki opublikowała na TikToku nagranie, na którym pokazuje, jaką "magiczną" przemianę przechodzi jej dziecko na widok taty. "Czy ktoś ma tu jeszcze do czynienia z córeczką tatusia?" - spytała internautów.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Dla wielu rodziców ich pociechy są najciekawszym i najbardziej wdzięcznym obiektem do filmowania i fotografowania. W mediach społecznościowych nie brak kont, na których mamy i tatusiowie chwalą się swoimi roześmianymi, grzecznymi i nienagannie ubranymi pociechami. Pokazują swoje życie codzienne z dziećmi, w którym próżno szukać płaczu, nieporozumień i innych dramatów. 

Dziewczynka zaraz po urodzeniu miała przekłute uszy.Chwaliła się fryzurą córki, internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół

Rodzice pokazują zachowanie swoich dzieci

Część internautów decyduje się jednak pokazać nagrania, na których ich dzieci zachowują się w sposób daleki od ideału. Są sceny rozpaczy w sklepie z powodu niekupionej zabawki lub lizaka, bunt spowodowany wizją opuszczenia placu zabaw, czy odmową włączenia bajki na tablecie. Ci rodzice często narażają się na krytykę internautów, którzy ochoczo stwierdzają, że nie potrafią wychować swoich pociech, że maluchy są rozwydrzone etc. Niektóre nagrania publikują ku przestrodze, inne, żeby pochwalić się rozwiązaniem problemu. Rodzice dziewczynki z tego nagrania pokazali swoje dziecko w niezbyt dobrym nastroju. Mała pokładała się na podłodze, płakała, marudziła i się złościła. Wszystko trwało do czasu, gdy dziewczynka zobaczyła swojego tatę.

Nagranie zostało udostępnione na TikToku przez Lindsay Arnold, która funkcjonuje tam jako lindsarnold. To mama uroczej Sage Jill, bohaterki nagrania. Kobieta postanowiła pokazać, jak zmienia się zachowanie jej córki, gdy na horyzoncie pojawia się tata. 

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?
Czy ktoś ma tu jeszcze do czynienia z córeczką tatusia?

- napisała. 

Aniołek

- dodała, gdy buzia córeczki rozpromieniła się na widok ojca. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy mam, które mają dokładnie takie same doświadczenia. 

Ile zarabiają nauczyciele?Dodatek motywacyjny dla nauczycieli. "Niektórzy dostają 1 zł"

Więcej o: