Chciała pochwalić się fryzurą córki, internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół. Teraz się tłumaczy: "Nawet tego nie poczuła"

Mama kilkumiesięcznej Lary jest bardzo dumna z bujnej czupryny swojej córeczki. Dziewczynka urodziła się z zaskakująco dużą ilością włosków, które zachowała, nie wytarły się. Kobieta postanowiła pochwalić się fryzurą córki, została jednak skrytykowana za coś innego.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Mała Lara ma dopiero kilka miesięcy (urodziła się 20 stycznia 2022 roku), a już jest gwiazdą TikToka. Mama założyła jej konto o nazwie laraticaofficial i zamieszcza tam nagrania z córką w roli głównej. Kobieta pokazała kilka filmików nagranych, gdy była w zaawansowanej ciąży, później kompilację zdjęć z porodu, a teraz regularnie dokumentuje życie córeczki.

OIOM (zdjęcie ilustracyjne)Rośnie liczba zatruć melatoniną u dzieci. "Pracownicy służby zdrowia powinni ostrzec rodziców"

Mama chciała się pochwalić fryzurą córki

Lara urodziła się z bujną czuprynką. Jej mama postanowiła się pochwalić na TikToku tym faktem i  zamieściła nagranie, na którym zestawiła dziewczynkę dzień po urodzeniu i w wieku czterech miesięcy. Nagranie opatrzyła komentarzem: "Wszyscy mówili, że włosy mojego dziecka znikną, nie zostaną". Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów zachwyconych urodą dziewczynki i jej niezwykłą fryzurą. Niektórzy zwrócili jednak uwagę na pewien szczegół...

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Internauci zwrócili uwagę na kolczyki

Pod filmikiem pojawiło się sporo komentarzy osób, które zwróciły uwagę na to, że niedługo po urodzeniu Lara miała już przekłute uszy. Pisali:

O rany - dlaczego nie poczekać z kolczykami, aż będzie mogła powiedzieć, że sama tego chce?
Myślę, że nie powinieneś zakładać dziecku kolczyków, dopóki nie może powiedzieć, czy tego chce, czy nie.
Jako mama jestem przeciwnikiem przekłuwaniu uszu. To jej ciało i ona sama o tym zadecyduje.
Moim zdaniem należy pozwolić dziecku zdecydować, kiedy będzie starsze, czy chce mieć przekłute uszy, czy nie.

Mama Lary zdecydowała się wytłumaczyć. Napisała, ze gdy dzieci mają 2-3 dni nie odczuwają bólu tak jak dwu-, trzylatki. Stwierdziła, że uszy dziewczynce przekłuł neonatolog i ona "nawet tego nie poczuła".

Barszcz Sosnowskiego (zdjęcie ilustracyjne)Gatunki inwazyjne: czemu mogą być problemem? Jakie są gatunki inwazyjne w Polsce?

Więcej o: