Pokazała co jej dziecko przyniosło z przedszkola. "Dzwoniłam w tej sprawie do dyrektorki"

Mama czteroletniego chłopca napisała do nas wiadomość i wysłała zdjęcia breloczków, jakie jej syn wykonał w czasie zajęć w placówce. "Oczywiście panie musiały pomagać w wykonaniu breloczków, a potem kucharki wypalały je w piekarniku" - napisała.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Jedna z naszych czytelniczek, pani Dorota z Pruszkowa (nazwisko do wiadomości redakcji) postanowiła podzielić się z nami swoimi przemyśleniami dotyczącymi zajęciach w przedszkolu, do którego uczęszcza jej czteroletni synek. 

Weronika Marczuk z córką AniąMarczuk ma tęczową córkę. Ojciec zwrócił się do niej: "Już wolę nie doczekać wnuków"

Mama pokazała, co jej dziecko przyniosło z przedszkola

Nasza czytelniczka przesłała zdjęcie dzieła swojego synka i wiadomość:

Oto breloczki wykonane z folii termokurczliwej. Przedstawiają Pokemony - bohaterów ulubionej ostatnio bajki mojego synka. Wykonał je na zajęciach w przedszkolu. I to nie żadnych dodatkowych, płatnych, tylko takich normalnych, w ramach codziennych prac plastyczno-technicznych. Dodam, że moje dziecko chodzi do publicznego przedszkola

- zaczęła swoją wiadomość.

A piszę to, żeby pochwalić się, jak wspaniałe, kreatywne panie pracują w naszej placówce. Oczywiście musiały pomagać w wykonaniu breloczków, a potem panie kucharki wypalały je w piekarniku

- napisała. Pani Dorota jest pełna podziwu dla pomysłów przedszkolanek. Niedawno dzieci pod ich nadzorem robiły zabawki z plastikowych śmieci przyniesionych z domu, ekologiczne doniczki, lunety z tekturowych rolek po papierze toaletowym. 

Wcale nie muszą tego robić, mogą przecież ograniczyć się do malowania farbami, wycinanek, wypełniania kart pracy etc. Ale jednak robią z dziećmi wspaniałe rzeczy. Chce im się. Oby takich pań było jak najwięcej

- stwierdziła Pani Dorota.

Dzwoniłam w tej sprawie do dyrektorki, żeby wyrazić swój podziw...

- zakończyła swoją wiadomość. A Wasze dzieci? Też robią w swoich placówkach tak wspaniałe rzeczy? Dajcie znać w komentarzach. 

Zaczęła malować się w czasie poroduKonturowała twarz i malowała usta w czasie porodu. "Chciałam wyglądać jak najlepiej"

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: