Pokazała zdjęcie swojego gigantycznego dziecka. Intrenauci: "To powinno być nielegalne"

Mama czteromiesięcznej dziewczynki o wdzięcznym imieniu Lily pokazała nagranie, na którym pokazuje, jak duża jest jej córeczka. Internauci byli zszokowani wagą dziecka. Większość jednak stwierdziła, że pulchna pociecha jest wyjątkowo urocza.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na Gazeta.pl

Mama małej Lily zamieściła na swoim koncie na TikToku nagranie, na którym pokazuje, jak jej córeczka wyglądała, gdy miała cztery miesiące. Dziecko jest bardzo duże i pulchne. Do tego jeszcze ma niezwykle zabawną czuprynę. 

Ogoliła dziecku głowę, bo chciała, by wyglądało słodkoOgoliła dziecku głowę, by wyglądało słodko. Internauci oburzeni: Będą mu dokuczać

Kobieta uprzedziła pytania internautów

Mama postanowiła uprzedzić pytania internautów i na nagraniu zamieściła komentarz:

Pytania, których nikt nie zadaje, ale i tak odpowiem: W jakim jest wieku? Prawie cztery miesiące. Ile waży? Dziewięć kilogramów. Dlaczego jest tak duża? Genetyka i karmienie piersią.
Zobacz wideo 10 rzeczy, o których warto pamiętać w ciąży - dla własnego samopoczucia i zdrowia dziecka

Internauci byli podzieleni

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów. Podzielili się na dwie frakcje. Jedni byli zachwyceni pulchną dziewczynką, pisali: 

To najsłodsze dziecko, jakie widziałam! Nie żartuję!
Jest urocza!
To powinno być nielegalne, żeby być tak uroczą.

Pod nagraniem pojawiły się także komentarze internautów, którzy byli zszokowani wagą dziewczynki:

Ona jest otyła
Wygląda jak roczne dziecko

Ktoś napisał: 

Nie zwracaj uwagi na negatywne komentarze. Twoje dziecko jest zdrowe i szczęśliwe, a to jest najważniejsze.

Ktoś inny dodał:

Wszystko jest nieważne, dopóki jest zdrowa.

Trudno się nie zgodzić z tym ostatnim komentarzem. Warto pamiętać, że każde dziecko jest inne i inaczej się rozwija. Zwykle niemowlaki, które jeszcze nie chodzą, są pulchne, gdy stają na nóżkach wszystko się zmienia. 

Mama zrobiła zakupy na WielkanocMama 10 dzieci zrobiła zakupy na Wielkanoc. W koszyku m.in. 554 jajka-niespodzianki. Pokazała paragon

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: