Opiekunka przykleiła dziecko skarpetki na taśmę klejąca. Mama pokazała nagranie. "To nie jest śmieszne"

Zsuwające się skarpetki to zmora wielu rodziców. Nie zawsze dziecko może chodzić boso, więc pozostaje żmudne poprawianie. Opiekunka ze żłobka, która musiała czuwać nad kilkoma maluszkami znalazła doskonałe rozwiązanie tego problemu.

Więcej informacji o aktualnej sytuacji w polskich placówkach dla dzieci na stronie Gazeta.pl

Każdy rodzic doskonale zna ten problem: skarpetki, które nie chcą zostać na małych nóżkach, ciągle się zsuwają lub są ściągane przez malca wolącego chodzić boso. Można je poprawiać dziesiątki razy w ciągu dnia, a one i tak nie zostaną na miejscu. 

Pasażerowie samolotu śpiewają dziecku Baby SharkDziecko rozpłakało się w samolocie. Niesamowite, co zrobili pasażerowie

Pomysł na spadające skarpetki

Chelsea Hutchins, mama uroczej, kilkumiesięcznej Charley udostępniła niedawno na TikToku zabawne nagranie, które obejrzało już ponad 9 mln osób. Napisała przy okazji: 

Kiedy panie w żłobku mają dość poprawiania skarpetek dziecku

Na filmiku widać śpiącą w samochodowym foteliku dziewczynkę. Jest bosa, na stópkach ma tylko skarpetki sprytnie przyklejone do spodenek taśmą klejącą. Pani w żłobku zapewne zorientowała się, że podciąganie lub zakładanie tej małej skarpetek to syzyfowa praca, postanowiła więc sięgnąć po skuteczny sposób. 

Internauci byli podzieleni

Pod opublikowanym na TikToku nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów. Niektórzy byli zachwyceni pomysłowością opiekunki: 

Dobry patent
Doskonały pomysł
Genialne
Dlaczego sama na to nie wpadłam wcześniej?

- pisali. Nie wszystkim jednak spodobał się ten pomysł:

To nie jest śmieszne

- stwierdziła jedna z użytkowniczek. Ktoś jednak skomentował: 

Tak długo, jak żadnemu dziecku nie dzieje się z tego powodu krzywda, to fajne i zabawne.

Ktoś inny dodał: 

Dlaczego ludzie nie potrafią docenić fajnego nagrania?

Mama ośmiu córek opublikowała zdjęcia z siłowni. Internauci osłupieniOpublikowała zdjęcie z ośmioma córkami. Internauci nie uwierzyli, ile ma lat

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: