Pokazała swojego gigantycznego niemowlaka. "Kąpię go co trzy dni"

Mama półrocznego chłopca z USA pokazała, jak bardzo jej dziecko przybrało na wadze w przeciągu zaledwie pół roku. Hayden ma dopiero sześć miesięcy, a już nosi ubranka przewidziane dla półtorarocznych dzieci.

Więcej tematów związanych z macierzyństwem na stronie Gazeta.pl

Hannah jest dumną mamą małego Haydena. Amerykanka na TikToku funkcjonuje jako hd_smithwick i chętnie zamieszcza tam nagrania, których głównym bohaterem jest jej synek. Jeden filmik zwrócił szczególną uwagę internautów. 

Ta mama postanowiła przeprosić pasażerów za ewentualne niedogodności związane z zachowaniem jej dziecka.Mama wzięła do samolotu torbę z zaskakującą. "Fajny gest z jej strony"

Mama pokazała, jak zmienił się jej syn 

Nagranie jest po prostu zestawieniem dwóch fotografii. Na pierwszej widać Haydena jako noworodka. Drugie zdjęcie zostało zrobione pół roku później. Mama chłopca napisała: "Od rozmiaru noworodka do 18-miesięcznego dziecka w pół roku". Zmiana jest ogromna i trudno w pulchnym półroczniaku dopatrzeć się podobieństwa do noworodka z pierwszego zdjęcia. Internauci pytali mamę chłopca, czym go karmi, że tak szybko rośnie. "Karmienie piersią i genetyka" - odpowiedziała.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Internauci zachwycają się maluchem

Pod nagraniem, które obejrzało już ponad 1,7 mln użytkowników pojawiło się wiele komentarzy internautów zachwyconych małym Haydenem. Pisali:

Cudownie pulchne dziecko.
Jest wspaniały.
Cudowne oponki
Mleko matki jest niesamowite.
Zrzuci, kiedy zacznie chodzić.

Jedna z mam podziękowała za opublikowanie tego nagrania, jej dziecko też było bardzo pulchne:

Walczyłam z wieloma pielęgniarkami, bo uważały, że przekarmiam syna

- napisała.

Jak utrzymujesz w czystości jego oponki?

- chciał ktoś wiedzieć. Mama chłopca odpowiedziała:

Kąpię go co trzy dni, w zależności od tego, jak bardzo się ubrudzi, ale co wieczór przecieram jego oponki chusteczką dla niemowląt!

Aleksandra Żebrowska wprost po decyzji Trybunału. 'Wiem, co to znaczy ciążę stracić'Aleksandra Żebrowska pozuje w bieliźnie w ciąży. Zborowska: Stara, szanuje

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: