Mama 10 dzieci pokazała zakupy spożywcze. Internauci: "Ile macie lodówek?"

Alicia jest mamą dziesięciorga dzieci. Raz w tygodniu robi zakupy spożywcze dla swojej całej dwunastoosobowej rodziny. Internauci są zaskoczeni, ile jedzenia potrzeba, żeby nikt nie chodził głodny. "Mi by to starczyło na trzy miesiące".

Więcej tematów związanych z macierzyństwem na stronie Gazeta.pl

Amerykanka Alicia Dougherty i jej mąż mają dziesięcioro dzieci. Tworzą wielką, dwunastoosobową szczęśliwą rodzinę. Nie są biologicznymi rodzicami wszystkich swoich pociech, część z nich adoptowali. Alicia jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje, jak wygląda życie codzienne jej familii. 

Magda jest drugą bohaterką 'Szczerze po porodzie'. Opowiedziała o ciąży, porodzie i połoguPróby karmienia piersią oznaczały łzy. "Kobiety są od tego, by dać cyca"

Mama pokazuje, ile jedzenia kupuje dla dzieci

Alicia zamieszcza na TikToku nagrania, w których pokazuje, ile jedzenia kupuje w tygodniu, żeby wyżywić swoje dzieci.  

W ramach jednych zakupów przyniosła do domu m.in.: ponad 27 kg świeżych owoców i warzyw, prawie pięć kilo płatków śniadaniowych, niemal sześć kilogramów mrożonych warzyw, prawie 3 kg kiełbasy, 12 puszek zupy, 6 pudełek ryżu i dziesięć słoików oliwek.  

W tym tygodniu mamy wieczór steków, co oznacza pięć różnych rodzajów steków o łącznej wadze ponad sześciu kilogramów

- powiedziała. W ciągu tygodnia jej pociechy pochłaniają także niemal 20 litrów mleka i prawie czterdzieści jajek. Do tego jeszcze przekąski: chipsy, krakersy i inne, pieczywo i środki czystości. 

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Internauci zaskoczeni listą zakupów

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy byli zaskoczeni ilością jedzenia, jakie w ciągu tygodnia zjada ta rodzina. 

Nie wiem, jak to robisz
Mi by to starczyło na trzy miesiące
To wygląda, jak w restauracji
Jak wygląda wasza spiżarnia?
Ile macie lodówek?

- pisali.

Dziewczynki są na razie identyczne.Zalazła sposób na rozróżnianie bliźniąt. Internautka: "Jestem przerażona"

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: