Książeczki z okienkami. Wspaniałe propozycje, które bawią i uczą najmłodszych

Książki z okienkami dla najmłodszych to wyjątkowe publikacje dla dzieci, które pomagają rozwijać wyobraźnię, odkrywać świat i zapewniają niesamowitą zabawę. Zapoznaj się z naszymi propozycjami takich książeczek dla najmłodszych dzieci.

Dzieci kochają książki pełne ciekawych opowieści, rozmaitych informacji i kolorowych ilustracji. Do jednych z najbardziej interesujących pozycji dla najmłodszych należą te z otwieranymi okienkami. Takie publikacje potrafią wzbudzać ogromny entuzjazm u maluchów. Rozmaite serie i pojedyncze książeczki z kartonowymi okienkami, skrywające w sobie odpowiedzi na pytania, różne ciekawostki czy obrazki, to prawdziwa frajda dla każdego dziecka. Pozycje, które bawią i uczą, z całą pewnością powinny trafić do zbioru książek każdej pociechy.

Książeczki z okienkami dla dwulatka

Książeczki z okienkami dla dwulatka to rozwijające pozycje, które uczą i przy okazji zapewniają wiele zabawy! Poszukiwania kolejnych obrazków pod okienkami, to w końcu wielka frajda dla każdego malucha. Wśród kolorowych książeczek z okienkami znajduje się wiele fantastycznych propozycji, wspomagających naukę nowych słów i procesy poznawcze u najmłodszych.

  • Seria "A kuku!"

Jedną z idealnych propozycji dla dwulatka jest pięknie ilustrowana seria "A kuku!", składająca się z książeczek: "A kuku! ZOO", "A kuku! STUK", "A kuku! MUU" i "A kuku! UHU". Pozycje z tego cyklu pomagają poznawać nowe słówka, a także wspierają rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej maluszka.

"A kuku! ZOO" to wyprawa po kolorowym świecie zwierzaków. W "A kuku! STUK" najmłodsi odkryją fascynujący plac budowy. "A kuku! MUU" przeniesie malucha na farmę, gdzie czekają jej weseli mieszańcy, natomiast "A kuku! UHU" przybliży dzieciom zwierzęta mieszkające w lesie. Podczas czytania każdej książeczki, zabawę umilą oczywiście wspaniałe obrazki, czekające pod okienkami. Książeczki z tej serii się doskonale nadają dla maluszków już od drugiego roku życia.

  • Seria "Kicia Kocia i Nunuś" - Anita Głowińska

Kolejną propozycją idealną dla dwulatka jest seria autorstwa polskiej pisarki, czyli "Kicia Kocia i Nunuś" z otwieranymi okienkami. Z tego cyklu dostępne są takie tytuły jak: "Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest Szczurek?", "Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina" czy "Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w lesie?". Pięknie ilustrowana książeczka ma na celu nie tylko bawić, ale i uczyć.

Książeczki z okienkami dla dzieci: atlasy

Książeczki z okienkami dla dzieci to nie tylko propozycje dla maluszków. Wśród publikacji tego rodzaju można odnaleźć również wspaniałe atlasy, które idealnie nadają się dla nieco starszych pociech. Edukacyjne książki z okienkami to wspaniała pomoc dla każdego młodego odkrywcy.

  • "Atlas dla dzieci. Astronomia" oraz "Atlas dla dzieci. Geografia"

Mali odkrywcy chętnie sięgają po książki pozwalające zdobywać wiedzę o wielkim świecie. Wśród nich znajdują się również atrakcyjne atlasy z okienkami. "Atlas dla dzieci. Astronomia. Książka z okienkami" i "Atlas dla dzieci. Geografia. Książka z okienkami" to pozycje pełne ciekawych informacji, ukrytych pod ogromem okienek. Książki zachwycają kolorowymi ilustracjami i przejrzystością.

  • "Książka z okienkami. Sprawdźcie sami… Świat dinozaurów"

Wspaniała propozycja dla wszystkich miłośników prehistorycznych gadów! Tajemniczy świat dinozaurów potrafi zainteresować małych odbiorców, a pozycja pełna okienek do odkrywania sprawi, że poznawanie ciekawostek na temat tych niezwykłych stworzeń da pociechom jeszcze więcej frajdy. Kolorowe informacje i liczne informacje na temat dinozaurów czekają w publikacji z serii "Książka z okienkami. Sprawdźcie sami…".

Zobacz wideo Czym jest szczęście? Przedszkolaki odpowiadają

Książeczki z okienkami typu pytania i odpowiedzi 

Książeczki z okienkami: pytania i odpowiedzi, to niezwykle ciekawe pozycje, które bawią i uczą. Kolorowe obrazki stanowią dla pociech bardziej atrakcyjną formę nauki.

  • "Książka z okienkami. Pytania i odpowiedzi"

Bardzo interesująca dla dzieci jest "Książka z okienkami. Pytania i odpowiedzi". Książka zawiera w sobie ponad sześćdziesiąt okienek, gdzie znajdują się najpopularniejsze pytania zadawane przez najmłodszych wraz z odpowiedziami.

  • "Kto, gdzie, kiedy? Książka z okienkami"

Wiele informacji o Ziemi, astronomii, chemii, fizyce, faunie i florze, rozrywce, historii czy kulturze, czeka na młodych odkrywców w niezwykłej książce "Kto, gdzie, kiedy? Książka z okienkami". Przystępnie napisana publikacja, ciesząca oko sympatycznymi ilustracjami, pozwala zapamiętać wiele ważnych faktów, dając przy tym mnóstwo radości z odkrywania kolejnych stron.

Więcej o: