Dziecko na pokładzie samolotu oznacza problemy? Ten uroczy 2-latek udowadnia, że może być inaczej [WIDEO]

"Powiedz wszystkim dzień dobry". 2-latek, który potraktował polecenie mamy dosłownie, stał się internetową sensacją. Chłopiec postanowił przywitać się z każdym pasażerem z osobna, dzielnie przybijając "żółwika".
Zobacz wideo

Ci, którzy regularnie latają samolotem, od 2-latka na pokładzie spodziewają się raczej krzyków i marudzenia spowodowanego zmęczeniem podróżą, niż bycia małym dżentelmenem.

Wielu pasażerów już na sam widok rodziców z dziećmi w samolocie zaczyna się irytować i spodziewać najgorszego. Inną kwestią jest to, że często nie mają dla nich wyrozumiałości, choć zdarzają się chlubne wyjątki:

CZYTAJ WIĘCEJ >> "Ludzie znajdujący się na pokładzie powinni się wstydzić" - ona jedna zareagowała, kiedy inni krytykowali matkę

W przypadku anonimowego 2-latka, który wracał ze swoją mamą z wizyty u babci,  uspokajanie nie było potrzebne. Wręcz przeciwnie, swoim uroczym zachowaniem chłopiec wywołał uśmiech na twarzach pasażerów.

Wystarczyło, że po wejściu na pokład jego mama poleciła mu, by "powiedział wszystkim dzień dobry". Chłopiec potraktował to zadanie bardzo poważnie i ciągnąc za sobą kocyk, z uroczą miną zaczął każdemu pasażerowi z osobna przybijać "żółwika".

 

To wystarczyło, by oryginalne wideo zobaczyło grubo ponad 2 mln osób i zainteresowała się nim amerykańska telewizja. W wywiadzie dla "USA Today" mama 2-latka przyznała, że jej syn "niespecjalnie lubi przytulanie czy buziaki", ale takim zdecydowanym i "twardym" gestem, którego nauczył się zaledwie pół roku temu, zawsze chętnie wita się z innymi.

Może i chłopiec faktycznie nie lubi okazywania czułości, ale patrząc na to, ile radości sprawił przypadkowym pasażerom trudno nie oprzeć się wrażeniu, że sporo z nich chętnie by go uściskało. Zgadzacie się?

Zobacz też:

"Daj jej ciastko, to się zamknie". Matka przypomina, że niegrzeczne dziecko to nie zawsze wina złego wychowania

"Egoizm, brak poczucia bezpieczeństwa"? Skąd! Dlaczego dziecku potrzebne są podróże?

Więcej o: