"Szalenie słodkie!". Zrzędliwy przedszkolak pocieszony przez niemowlę [WIDEO]

Zawiść między rodzeństwem? Nie tym razem. Ether Anderson uwieczniła uroczy przejaw siostrzanej miłości swoich córek na filmiku, który zatytułowała "Zrzędliwa siostra".

Małe dzieci wymagają dużo opieki, co może być uciążliwe, ponieważ swoje potrzeby manifestują zazwyczaj w dość dosadny sposób. Płacze i kwilenia bywają męczące nie tylko dla rodziców, lecz także dla starszego rodzeństwa, które dopiero przyzwyczaja się do nowej, domowej hierarchii.Tym bardziej niezwykłe jest wideo pewnej matki, które pokazuje jak to młodsza, będąca niemowlakiem, siostra uspokaja starszą.

 

Filmik zaczyna się, gdy zapłakana Ella wchodzi do salonu, w którym jej matka - Ether - tuli do siebie niemowlę. Dla nowo narodzonej Tessy miniona noc była ciężka. Niestety nocne marudzenia niemowlęcia sprawiły, że Ella nie mogła się wyspać. Mina, z którą dziewczynka wchodzi do salonu świadczy o tym, jak bardzo jest zła. Jej spuchnięte od płaczu oczy i skrzywione w grymasie niezadowolenia usta wydają się sugerować, że zaraz nakrzyczy na młodszą siostrę i matkę. Tymczasem Ella przytula się do niemowlęcia. Bliskość maleńkiej siostry uspokaja rozdrażnioną dziewczynkę, która pod koniec nagrania wyznaje, że bardzo kocha Tessę. 

Użytkownicy Youtube jednoznacznie ocenili nagranie, jako "Szalenie słodkie".

To też może cię zainteresować:
Śmiech geniusza zła w małym ciałku. Rozbrajające nagranie na pewno cię rozweseli [WIDEO]

"Jestem królową". Zdjęcie poparzonej kobiety w ciąży podbiło serca internautów

Po tym filmie już nigdy nie zdenerwujesz się, kiedy dziecko znowu nabrudzi

Więcej o: