Śmiech geniusza zła w małym ciałku. Rozbrajające nagranie na pewno cię rozweseli [WIDEO]

Dziecięcy chichot potrafi być zaraźliwy, jednak śmiech tej dziewczynki jest na tyle niecodzienny, że oprócz wesołości, może wywołać na twojej twarzy niedowierzanie.

Zaskoczona niesamowitym śmiechem córki, matka postanowiła nagrać z nią filmik, który następnie udostępniła na YouTubie.

Chichot uroczej dziewczynki można skojarzyć ze śmiechem komediowego złoczyńcy. Pewnie dlatego Carrie Nieman zatytułowała krótkie wideo: "I'm raising my girl to be an evil genius" ("Wychowuję moją dziewczynkę na geniusza zła"). 

 

Krótkie wideo jest serią zmontowanych ujęć dziewczynki. Matka nagrała córkę w kąpieli, na zakupach, w trakcie zabawy oraz jedzącą posiłki. Podczas wszystkich tych czynności dziecko zanosi się niezwykle zaraźliwym śmiechem, który przypomina rechot czarnych charakterów z kreskówek. Pewnie dlatego nie wywołuje on ciarek na plecach, lecz udziela się oglądającemu.

Niektórzy internauci uznali niecodzienny rechot dziewczynki za dziwaczny i zasugerowali, że być może dziecko nie rozwija się normalnie. Oburzona matka wyjaśniła, że to starszy brat nauczył swoją młodszą siostrę śmiać się w ten sposób, a negatywne komentarze podsumowała stwierdzeniem: "Internet people are terrible" ("Użytkownicy Internetu są okopni").

Chichot dziewczynki jest na tyle niecodzienny, że filmik z jej udziałem był wyświetlany już ponad 697 000 razy.

To też może cię zainteresować:

"Najlepsza suszarka ever" - dziesięciogodzinny szum suszarki bije rekordy popularności

Niesamowity pomysł czy rodzicielska nieodpowiedzialność? Maluch i ekstremalne sporty wodne