Absolutny hit sieci! Super mama i jej wspaniała czwórka

Ledwo dajesz radę z jednym dzieckiem na stanie? To zobacz jak młoda mama z Kanady radzi sobie z trojaczkami i starszakiem. To się nazywa zaradność. Internauci są pełni podziwu.

Kilka dni temu rodzice czwórki dzieci z Kanady zamieścili na swoim profilu na portalu społecznościowym wideo. Niby nic takiego. Zwykła rutyna dnia. Widzimy jak mama ubiera czwórkę swoich pociech. Maluszki uciekają, raczkują, a mama cierpliwie panuje nad sytuacją. Czynność jaką pewnie wykonuje kilka razy dziennie. Tymczasem film pokochało miliony internautów, a 26-letnia mama wesołej czwórki na chwilę została bohaterką internetu.


Corrie-Lynn Whyte z Ontario jest mamą dwuletniej Emily i . ośmiomiesięcznych trojaczków. Kiedy, podczas badania ultrasonograficznego, rodzice dowiedzieli się, że urodzą się trojaczki, tata dzieci niemal zemdlał z wrażenia.

W ciągu kilku miesięcy trzyosobowa rodzina powiększyła się o trzech nowych osobników. Olivia, Jackson, i Levi to zdrowe i pogodne dzieciaczki. Ale – jak łatwo się domyśleć – wymagają ogromu pracy ze strony opiekunów.

Rodzice czwórki dzieci swoje pełne przygód domowe życie opisują na poczytnym blogu  The Baby Gang. Oprócz tekstów umieszczają tam zdjęcia, a także, od czas do czasu, wideo pokazujące ich codzienność.

Cierpliwość, refleks, sprawność mamy czwórki dzieci doceniło tysiące internautów. Pod postem z wideo, na którym widzimy Corrie ubierającą maluchy, posypały się komentarze: „co za pozytywna osoba”, „jest niesamowita”, „co za super mama”.

Tylko w ciągu trzech dni film rodziny z Kanady obejrzało ponad 34 milionów internautów.

Więcej o: