Opublikuj zdjęcie zabawki i wygraj zestaw nagród

Z okazji premiery filmu "Zakwakani" (w kinach od 11 listopada) przygotowaliśmy się konkurs, który spodoba się małym (i dużym) wielbicielom przygód.

"Zakwakani", czyli przygodowa opowieść dla całej rodziny

Dawno, dawno temu, gdy drób cieszył się wolnością, a jaja nie kojarzyły się z jajecznicą. na pewnej odległej wyspie doszło do wydarzeń, które na zawsze odmieniły los kaczego rodu.

Kaczy mędrzec o magicznych mocach przewodził tam swemu kochającemu spokój stadu i nic nie zapowiadało kłopotów. Nadszedł jednak dzień, gdy Zła Czarodziejka (gorsza od ptasiej grypy) pragnąca za wszelką cenę zachować wieczną młodość, postanowiła porwać mędrca, by wykorzystać jego niezwykłe zdolności. Traf chciał, że w tym samym czasie na wyspie wylądowała eskadra bojowych kaczek z dalekiego kraju, która mimo woli znalazła się w centrum zamieszania. Żółtodziób - dzielny syn mędrca i Erica – piękna córka dowódcy eskadry musieli połączyć siły, by przekonać swych upartych ojców do współpracy zanim Czarodziejka zrealizuje swój paskudny plan. Tak zaczyna się pełna przygód opowieść o tym, że dzięki przyjaźni nawet nieopierzeni mogą stać się bohaterami i z czasem obrosnąć w piórka.

Zasady konkursu:

1. Czas trwania konkursu: od 15.11.2016 roku od godz. 16:10 do 23.11.2016 roku do godziny 23:59

2. Na swoim profilu w serwisie Instagram należy:
a) zamieścić pracę konkursową tj. zdjęcie zabawki, która jest towarzyszem dziecięcych przygód
b) opatrzyć zdjęcie konkursowe hashtagiem #edzieckokonkurs" oraz #monolithfilms oraz #zakwakani
c) otagować zdjęcie konkursowe profilem @edziecko
b) dodać profil edziecko do obserwowanych

3. Wygrywają trzy najciekawsze zdjęcia (zwycięzców wybiera redakcyjne jury)

4. Nagrody to zestawy, w skład każdego wchodzi: DVD z animacją "Skubani", gra "Co słychać na farmie?" firmy Egmont oraz ślizgacz

5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 25.11.2016 r.

6. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj

Życzymy powodzenia!