KONKURS z okazji wypuszczenia kolejnej aplikacji dla rodziców Moje Dziecko z eDziecko.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie "Zdjęcie mojego malucha w aplikacji Moje Dziecko z eDziecko.pl". Weź udział w konkursie i zdobądź cenne nagrody!

Aplikacja " Moje Dziecko z eDziecko.pl " jest skierowana do rodziców dzieci do pierwszego roku życia. Znajdują się w niej m.in. porady, artykuły i możliwość obserwacji prawidłowego rozwoju dziecka na siatkach centylowych. Opiekunem merytorycznym aplikacji jest pediatra Ewa Miśko-Wąsowska. Doświadczona lekarka wywodząca się z Kliniki Gastroenterologii i Żywienia Dzieci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz matka dwójki dzieci.

Cieszymy się, że możemy oddać w Wasze ręce kolejną aplikację i z tego powodu ogłaszamy konkurs, w którym nagrodą główną będzie zestaw porcelany firmy Life Design (fot.), a nagrodami dodatkowymi zestawy kosmetyków do pielęgnacji włosów (szampon, odżywka i maska). Zasady są bardzo proste. Wystarczy w poście konkursowym na facebookowym profilu Dziecko ( www.facebook.com/magazyndziecko ) zamieścić komentarz, który będzie screenem z aplikacji, na którym pokażecie zdjęcie Waszego dziecka. Zwycięzcą zostanie osoba, która uzyska największą liczbę like'ów pod swoim komentarzem. Kolejne 5 osób zdobędzie nagrody dodatkowe. Macie czas do poniedziałku, 24 sierpnia, do godz. 16:00.

Porcelana Life DesignPorcelana Life Design edziecko.pl

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj