Postaw na gotową wyprawkę do porodu od Canpol babies - wybierz produkty najlepszej jakości, oszczędzaj czas i pieniądze

Narodziny dziecka to wydarzenie, które niesie ze sobą mnóstwo radości, a jednocześnie jest poprzedzone ogromnymi przygotowaniami. Do jednych z ważniejszych należy spakowanie wyprawki do szpitala, aby mama czuła się bezpiecznie i komfortowo w pierwszych dniach życia maluszka. Jednak dla części rodziców, zwłaszcza tych, którzy spodziewają się pierwszego dziecka, to zadanie może stanowić wyzwanie. Często jest czasochłonne, wymagające i nierzadko kosztowne. Canpol babies wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, oferując kompleksowe zestawy wyprawkowe, które nie tylko ułatwiają skompletowanie wszystkich niezbędnych produktów, ale również pozwalają na znaczne oszczędności. Kiedy kompletować wyprawkę, co powinno się w niej znaleźć oraz jak to dobrze zorganizować?

Im bliżej do terminu rozwiązania, tym częściej przyszłe mamy myślą o tym, co będzie dla nich niezbędne podczas pobytu w szpitalu. Przygotowania wyprawki nie należy odkładać na ostatnią chwilę. Najważniejsze produkty dobrze jest kupić wcześniej, a wybierając specjalnie dobrane zestawy można też liczyć na niższe ceny. Warto zadbać o to, by mieć spakowaną torbę do porodu już od 36. tygodnia ciąży, dzięki czemu ewentualny wcześniejszy pobyt w szpitalu obędzie się bez dodatkowych nerwów o brakujące rzeczy. Po narodzinach mama i maluszek spędzają w szpitalu średnio 2-3 dni i na taki czas należy przygotować rzeczy do zabrania.

Wątpliwości przy kompletowaniu wyprawki jest wiele, zaczynając od konkretnych produktów, które są potrzebne mamie w trakcie i po porodzie, aż po akcesoria dla nowonarodzonego maluszka. O ile większość mam pamięta o przygotowaniu rzeczy dla dziecka, zdarza się niektórym zapomnieć o niezbędnych rzeczach dla siebie. Każda kobieta w tym pięknym, ale jakże wymagającym czasie musi zmierzyć się z ogromnym wysiłkiem, stresem oraz emocjami, które towarzyszą w czasie porodu i zaraz po nim. Dlatego, aby zapewnić sobie odpowiedni komfort i poczucie bezpieczeństwa warto zadbać m.in. o właściwy dobór produktów higienicznych, które powinny być dobrej jakości i chłonne, aby ten wymagający czas połogu był możliwie najłatwiejszy. Z pomocą przychodzi tu Canpol babies, marka, która oferuje kompleksowe zestawy wyprawkowe. Nie tylko ułatwiają one skompletowanie wszystkich niezbędnych produktów i akcesoriów, ale również pozwalają na znaczne oszczędności. Starannie dobrany asortyment od Canpol babies sprawia, że rodzice nie muszą się już zastanawiać, co trzeba jeszcze kupić przed narodzinami maluszka, ani spędzać czasu na przeszukiwaniu sklepów i porównywaniu ofert. Wystarczy skorzystać z gotowych zestawów, które są dużo tańsze niż zakup poszczególnych artykułów oddzielnie. W ofercie znajdują się m.in. zestaw do szpitala dla mamy, który zawiera niezbędne w połogu produkty higieniczne:

  • podkłady poporodowe na dzień i na noc* – potrzebne ze względu na obfite krwawienie w pierwszych dniach po porodzie oraz potrzebę wietrzenia krocza. Sprawdzą się idealnie podczas pobytu w szpitalu. Podkłady poporodowe Canpol babies są wyjątkowo chłonne i oddychające. Bardzo ważne jest, aby często je wymieniać, żeby uniknąć infekcji;
  • majtki siateczkowe – miękkie i elastyczne, które doskonale utrzymują podkład poporodowy na miejscu i zapewniają swobodną cyrkulację powietrza. Oddychająca bielizna poporodowa ułatwia i przyspiesza gojenie się ran. Bezszwowy materiał i wysoki stan są delikatne dla blizny po CC.;
  • wielofunkcyjne podkłady higieniczne (produkt medyczny) na łóżko są niezbędne dla kobiet w okresie połogu, zabezpieczają pościel i materac przed zabrudzeniem. Dzięki 4 paskom samoprzylepnym utrzymują podkład na łóżku – nie przesuwa się i nie roluje, zwiększając komfort mamy i pomaga w regeneracji;*
  • wkładki laktacyjne – przydatne w szpitalu po powrocie do domu i niezbędne w całym okresie karmienia piersią. W różnych sytuacjach podczas laktacji następuje samoistny wypływ pokarmu z piersi pomiędzy karmieniami. Używanie wkładek laktacyjnych pomaga zabezpieczyć bieliznę i ubranie przed plamieniem. Wyjątkowo cienkie, dzięki czemu są dyskretne i niewidoczne pod bielizną oraz ubraniem. Oddychający materiał umożliwia cyrkulację powietrza i zapobiega podrażnieniom.

Materiał promocyjny

Aby czuć się komfortowo, mama potrzebuje również m.in.: koszuli do porodu, dwóch koszul nocnych, w których będzie mogła swobodnie karmić, biustonosza do karmienia, wygodnych klapek, ręcznika kąpielowego i mniejszego do rąk, szlafroka, skarpetek, kosmetyczki z podstawowymi preparatami do codziennej higieny (świetnie się tu sprawdzą miniaturki produktów), maści na brodawki na bazie lanoliny od Canpol babies, leków, które są przyjmowane na stałe, telefonu z ładowarką, 2-3 butelek wody niegazowanej, kilka drobnych przekąsek typu biszkopty, herbatniki, ciastka zbożowe oraz ubrania na dzień wyjścia ze szpitala.

Canpol babies to synonim wygody, bezpieczeństwa i oszczędności, czyli idealne rozwiązanie dla wszystkich rodziców pragnących najlepszego dla swojego dziecka. W asortymencie marki znajdziemy również laktatory, które są obowiązkową pozycją wyprawki do szpitala. Nierzadko okazują się nieopisaną pomocą przy początkach karmienia piersią i bywają niezastąpione w sytuacjach, gdy mama wraca do pracy i nie chce rezygnować z karmienia piersią lub po prostu wychodzi bez dziecka na dłuższy czas. Mobilny laktator elektryczny Take&Go jest wyjątkowo cichy i wygodny do odciągania pokarmu także nocą. Doskonały do wspomagania laktacji, zarówno po porodzie fizjologicznym, jak i cesarskim cięciu. Natomiast podwójny laktator elektryczny ExpressCare na dwie piersi sprawdzi się do częstego, szybkiego i bezbolesnego odciągania. Doskonale sprawdzi się również w okresie pobudzenia laktacji.

Skompletowanie odpowiedniej wyprawki do szpitala to klucz do spędzenia komfortowego czasu w trakcie i po porodzie. Narodziny dziecka są na tyle dużą rewolucją, że warto ze spokojem i troską przeżywać pierwsze wspólne chwile, a nie martwić się o braki potrzebnych produktów do pielęgnacji oraz higieny. W tym temacie warto zaufać wieloletnim ekspertom produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa.

* Canpol babies wielofunkcyjne podkłady higieniczne 90x60cm i 60x60 cm z paskiem samoprzylepnym, są wyrobami medycznymi. Dla bezpieczeństwa używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą. Producentem produktów jest firma Canpol sp. z o.o.

Materiał promocyjny marki Canpol babies.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.