Wakacje w miniciti: Idealne lato dla Twojego dziecka

Lato to czas, kiedy dzieci mają długą przerwę od szkoły, a rodzice muszą zaplanować, jak zagospodarować ich wolny czas. MINICITI - pierwsze miasteczko zawodowe dla dzieci w Polsce przygotowało ofertę atrakcyjnych zajęć i warsztatów dla dzieci, które pozwolą im ciekawie i kreatywnie spędzić czas, zdobywać nowe umiejętności, a przy tym świetnie się bawić. To także ciekawa propozycja dla opiekunów półkolonii, którzy zastanawiają się, co ciekawego można robić z dziećmi w Warszawie.

Co to jest miniciti?

MINICITI to wyjątkowe miasteczko zawodowe, w którym dzieci w wieku szkolnym mogą zdobywać mnóstwo praktycznej wiedzy, dobrze się przy tym bawiąc. To miejsce, gdzie młodzi odkrywają, jak funkcjonuje dorosły świat, wykonując różne zawody, zarabiając w lokalnej walucie - miniasach, odprowadzając podatki i ucząc się zarządzania budżetem.

Bogata oferta wakacyjna

Podczas wakacji w miniciti, dzieci mają szansę uczestniczyć w różnych warsztatach i aktywnościach:

 • Odgrywanie różnych ról zawodowych: Dzieci poznają dorosły świat pracując, zarabiając (lokalną walutę – miniasy) i kupując prawdziwe produkty w emisklepiku. Do wyboru jest aż 13 miejsc pracy: bank, galeria sztuki, warsztat inżynierski, klub fitness, fabryka ciepła, komisariat policji, pracownia, radio, redakcja internetowa, serwis samochodowy, straż pożarna, studio telewizyjne oraz szpital – sprawdź je tutaj!
 • Nauka przez doświadczanie: MINICITI to pierwsze w Polsce miasteczko zawodowe dla dzieci, w którym młodzi mogą pracować na profesjonalnym sprzęcie takim jak fantom czy kamera termowizyjna. Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych Instruktorów, przeszkolonych przez profesjonalistów z wielu branż.
 • Pełna wrażeń zabawa: Każdy dzień w miniciti to inny temat i nowa przygoda! Poza pracą w zawodach, dzieci biorą udział w tematycznych warsztatach, takich jak sport, kulinaria, tworzenie kosmetyków i inne. Integrują się i jedzą pyszny obiad. Gwarantujemy niezapomniane chwile, świetne humory i wyjątkowe zajęcia, po których dzieci będą miały mnóstwo wrażeń.
 • Rozbudzanie pasji: Dzieci mają szansę wyruszyć na akcję pożarniczą, nauczyć się, jak korzystać z numerów alarmowych, wystąpić przed kamerą, nagrać swoją własną audycję radiową, stworzyć stronę w gazecie, rozwiązać zagadkę detektywistyczną, zaprojektować wnętrze i wiele więcej!
 • Edukacja finansowa: W miniciti dzieci uczą się wartości pieniądza, zarządzania budżetem domowym, podejmowania mądrych decyzji zakupowych, a także czym są podatki i na czym polega obieg pieniądza w gospodarce.
 • Nauka samodzielności: W miniciti dzieci rozwijają konkretne umiejętności, ale przede wszystkim swoje poczucie sprawczości.

Zabawa w MINICITIZabawa w MINICITI Materiał Promocyjny: MINICITI

Kładziemy duży nacisk na samodzielność. Młodzi sami decydują, w których zawodach chcą pracować i na co wydać zarobione miniasy.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

TERMINY

Bilet "WAKACJE" obowiązuje od poniedziałku do piątku w dniach 1 lipca do 30 sierpnia. Oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup półkolonijnych.

CENA

Bilet "WAKACJE" (6h) – 180 zł / dzień

Cena obejmuje:

 1. 6-godzinny pobyt w miniciti
 2. Udział w tematycznych warsztatach (np. warsztaty kulinarne, sportowe)
 3. Wynagrodzenie dla dziecka wyrażone w miasteczkowej walucie (miniasy), które po zakończonych zajęciach dziecko może wydać na PRAWDZIWE produkty w emisklepiku, albo zaoszczędzić do następnej wizyty
 4. Kartę miniciti, na którą dziecko otrzymuje wynagrodzenie
 5. Praktykę na profesjonalnym sprzęcie
 6. Opiekę doświadczonych i profesjonalnych Instruktorów
 7. Pyszny LUNCH

Możesz kupić bilety na cały tydzień lub na jeden, wybrany dzień!

LOKALIZACJA

MINICITI mieści się w Koneserze, klimatycznym centrum kulturalno-rozrywkowym zlokalizowanym na warszawskiej Pradze.

Zabawa w MINICITIZabawa w MINICITI Materiał Promocyjny: MINICITI

Niespodzianka dla Najbardziej Aktywnych

Każde dziecko, które ukończy pracę w wybranym zawodzie, otrzyma pieczątkę na swojej karcie pracy „Zawodzias". Po zebraniu wszystkich pieczątek czeka na nie wyjątkowa niespodzianka!

Zarezerwuj wakacje w minicitii!

Nie czekaj, zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już dziś! To doskonała okazja, aby spędziło wakacje w sposób pełen radości, nauki i niezapomnianych przygód.

Więcej informacji na temat oferty wakacyjnej w miniciti znajdziesz na stronie miniciti.pl.

MATERIAŁ PROMOCYJNY MARKI MINICITI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.