Ferie w miniciti: podaruj swojemu dziecku fascynujące przeżycie, pozwalając mu uczyć się przez zabawę

W miniciti, które mieści się w warszawskim Centrum Praskim Koneser, dzieci uczą się tajników kilkunastu zawodów w zbudowanych we współpracy z uznanymi partnerami miejscach pracy, które odwzorowują realia prawdziwego świata. To pierwsza takie miasteczko edukacyjne w Polsce. W ramach akcji "Ferie w miniciti" od poniedziałku do piątku między 15 stycznia a 23 lutego skorzystać można z przedłużonego pobytu w miasteczku, w przypadku którego zajęcia edukacyjne trwają aż 3 godziny. Koncepcja miniciti stworzona została z myślą o dzieciach w wieku 7-15 lat.

Miniciti w udany sposób łączy przyjemne z pożytecznym

Miniciti to całkowicie nowe miejsce na mapie dostępnych w stolicy atrakcji dla dzieci. Mimo że warszawska oferta zajęć jest bardzo bogata, miasteczko edukacyjne to coś zupełnie innego. U jego podwalin leży rosnąca na popularności idea edutainment. W procesie interakcji z doskonale przygotowanymi i doświadczonymi instruktorami – dzieci zdobywają nowe doświadczenia. Mają okazję sprawdzić się w różnych zawodach pracując na prawdziwym sprzęcie, dzięki czemu chłoną wiedzę i nabywają umiejętności, jednocześnie świetnie się bawiąc.

Szpital, klub fitness, komenda policji – każdy znajdzie coś dla siebie

Twórcy miniciti u, postawili na różnorodność i wszechstronność. W miniaturowym miasteczku stworzono kilkanaście miejsc pracy, wśród których znaleźć można serwis samochodowy i warsztat inżynieryjny, szpital, klub fitness, pracownię projektową, fabrykę ciepła, portal internetowy, straż pożarną, komendę policji, stację radiową, galerię artystyczną, studio telewizyjne oraz placówkę bankową. Zapoznanie się z różnymi środowiskami pracy otwiera dzieci na nowe doświadczenia, kształtuje zainteresowania, niezależność i stymuluje rozwój.

minicitiminiciti Fot. materiał promocyjny miniciti

Zarabianie, wydawanie, oszczędzanie – edukacja finansowa

Miniciti to nie tylko pokazanie dzieciom specyfiki pracy w różnych zawodach. To również dostosowana pod kątem wieku odwiedzających edukacja finansowa. Za realizowane zadania dzieci dostają wynagrodzenie wyrażone w miasteczkowej walucie: miniasach. Od swojej pensji odprowadzają podatek, a zarobek mogą zaoszczędzić lub wydać w dostępnym na miejscu sklepie. Edukacja w obszarze finansów przynosi znacznie więcej korzyści niż sama praktyczna wiedza na temat pieniędzy. Wdraża również w zagadnienia związane z poczuciem odpowiedzialności, planowaniem i realną wartością pracy.

Jeśli zależy Ci, aby w wartościowy i przyjemny sposób zorganizować dziecku czas w ferie, zabierz je do miniciti, otwierając perspektywy, których dotąd nie znało.

Więcej informacji: Strona główna - miniciti

Wyjątkowa oferta na ferie: Ferie w miniciti - miniciti

MATERIAŁ PROMOCYJNY MARKI MINICITI

Copyright © Agora SA