Ciocia i wujek rozpieszczają! Wybieramy prezenty świąteczne dla najmłodszych

Wybór prezentów świątecznych dla dzieci to prawdziwe wyzwanie. Szczególnie gdy z naszego domu dzieci już dawno wyfrunęły czy zwyczajnie wyrosły z zabawek. Dla wszystkich cioć, wujków, babć i dziadków mamy kilka podpowiedzi. Zabawki od Fisher-Price będą tymi trafionymi prezentami dla najmłodszych.

Mnóstwo radości nie tylko na święta

Masz już duże dzieci, a może bycie mamą i tatą dopiero przed tobą? W roli cioci czy wujka spełniasz się po prostu idealnie? Świetnie! Z pewnością nie raz, nie dwa stoisz przed wyzwaniem: co kupić milusińskim na święta? Wybór gwiazdkowego prezentu potrafi niektórym spędzić sen z powiek. Pamiętajmy, że najważniejszy jest… czas spędzony z dziećmi! Oczywiście najlepiej spędzić go na przyjemnej zabawie. Obserwowanie najmłodszych, gdy otwierają długo wyczekiwane prezenty, sprawia dużo radości. Zadbajmy o to, by dostały zabawki bezpieczne, dobrej jakości, dopasowane do ich wieku.

Niezastąpionym wsparciem jest marka Fisher-Price. Marka, która cieszy się ponad 90-letnim doświadczeniem w branży dziecięcej, i od wielu lat tworzy nowoczesne rozwiązania w dziedzinie zabawek interaktywnych. Jest także źródłem inspiracji. Nawet jeśli nie śledzisz portali parentingowych i nie wiesz, jakie zabawki są modne, to zabawki Fisher-Price zapewnią najmłodszym mnóstwo radości. I to nie tylko na święta! Dzieci szybko się nimi nie znudzą. Z każdą zabawką otwierają się nowe możliwości, można wymyślać kolejne aktywności, poznawać z nimi świat. Ale przejdźmy do konkretów. Co kupić najmłodszym dzieciom pod choinkę?

Szczeniaczek-Uczniaczek – nauczy 100 pierwszych słów

Szczeniaczek-Uczniaczek to bestseller wśród zabawek. To niezastąpiony pomocnik w rozwoju dziecka. Można się do niego przytulić, a interaktywne funkcje, takie jak nauka pierwszych słów, kolorowe światełka zapewnią dodatkowe atrakcje.

Szczeniaczek jest pomocą dla dziecka i dorosłego w nauce pierwszych słów, czyni ten proces bardziej zabawnym i przyjemnym. Najmłodsi poznają nazwy części ciała, kolory czy kształty. Szczeniaczek rozumie doskonale, że każdy uczy się w swoim tempie. Fisher-Price zapewnił technologię Poziomy nauki. W ten sposób dorośli mogą dobrać poziom do etapu rozwoju malucha. Mamy do dyspozycji poziom odkrywanie (dziecko naciska łapki, stópkę, serce, nos lub uszko Szczeniaczka i słucha pierwszych słów), poziom zachęcanie (Szczeniaczek nagradza dzieci i zachęca je do wspólnego liczenia, znajdowania kolorów i pokazywania części ciała) oraz poziom naśladowanie (zabawka odtwarza wypowiedzi i piosenki do wspólnego śpiewania, Szczeniaczek zachęca też do zabawy, odgrywania ról, jak również łatwo go zabrać w podróż. Zajmie dziecko w samochodzie i sprawi, że nauka może odbywać się wszędzie tam, gdzie maluch zabierze swojego przyjaciela.

Materiał promocyjny/ Szczeniaczek Uczniaczek

Wyderka Oddychający Uspokajacz – uspokajacz z podnoszącym się brzuszkiem

Dla najmłodszych brzdąców Fisher-Price proponuje wyjątkową pluszową przytulankę. Wyderka Oddychający Uspokajacz uspokoi niemowlę już w pierwszych miesiącach jego życia. Ma rytmicznie unoszący się i opadający brzuszek. Ten ruch uspokaja najmłodszych. Zabawka została wyposażona także w delikatne światełko. Dodatkowo można włączyć 30 minut uspokajających dźwięków – to choćby bicie serca, pochrapywanie czy biały szum.

Wyderka została wykonana z należytą starannością, z najlepszych materiałów. Miękka tkanina, satynowy ogonek sprawiają, że dzieci uwielbiają się do niej tulić! Jest to zabawka dla najmłodszych, którą docenią także rodzice. Pomoże bowiem zbudować codzienny rytuał zasypiania, wyciszy i da poczucie bezpieczeństwa niemowlętom. 

Materiał promocyjny/ Wydra - oddychający uspokajacz

Taneczna Gwiazda DJ-ka – nagrywa głos i remiksuje piosenki

A jeśli dziecko żywo reaguje na muzykę, z pewnością na jego twarzy uśmiech wywoła Taneczna Gwiazda DJ-ka od Fisher-Price. Wystarczy, że malec naciska przyciski, a muzyczny przyjaciel "ożyje". Zabawka nie tylko gra, świeci, lecz także wesoło podskakuje i zaprasza do aktywnej zabawy. Posiada również wbudowany, unikalny system 3 poziomów nauki. Odkrywanie (poziom pierwszy) przeznaczony jest dla dzieci od dziewiątego miesiąca życia. Niemowlę słucha wówczas i obserwuje. Zachęcanie (poziom drugi) spodoba się roczniakom. DJ-ka puszcza piosenki o literkach i liczeniu. Namawia przy tym, aby maluch dołączył do zabawy i odrobinę się poruszał. Naśladowanie (poziom trzeci) to już zabawa powyżej 18 miesiąca życia. Dzieci mogą tańczyć i śpiewać, są cały czas mobilizowane kreatywnymi piosenkami i wypowiedziami.

Taneczna Gwiazda DJ-ka zachęca szkraby do tańca, skakania i wesołej nauki. A to nie wszystko! Ma też funkcję nagrywania. Wystarczy coś powiedzieć, a zabawka to powtórzy, przerabiając na krótką, uroczą piosenkę. To jedna z tych zabawek, które sprawdzi się na różnych etapach rozwoju. 

Materiał promocyjny/ Taneczna DJ-ka

Myjnia samochodowa Little People – myjnia z warsztatem dla małych fanów motoryzacji

W Edukacyjnej Myjni samochodowej Fisher-Price Little People maluchy mogą zatankować, zrobić przegląd i umyć autko, a potem ruszyć ku kolejnej przygodzie. Tu także mamy zaplanowane poziomy zabawy dopasowane do przedziałów wiekowych: 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące, 24-36 miesięcy, 3-5 lat.

Myjnia została wyposażona w ponad 60 dźwiękowych aktywacji (piosenek, dźwięków i wypowiedzi), które wprowadzają kolory, literki, kształty i codzienne czynności. Żadna inna myjnia dostępna na rynku nie proponuje najmłodszym aż tylu aktywności! Jak wygląda zabawa? Przykładowo, gdy maluchy wyślą autko do myjni, aktywują się wielokolorowe światełka. Dzieci same decydują o przebiegu zdarzeń: przewożą figurki i autka windą w górę i w dół, zjeżdżają autkami po torze, tankują lub ładują pojazd na stacji oraz robią przegląd za pomocą śrubokręta i klucza. 

Materiał promocyjny/ Edukacyjna myjnia samochodowa

Mówiący Dźwig Karolek – pierwszy zestaw torów mówiący po polsku

Nieco starszym dzieciom – powyżej trzeciego roku życia – spodoba się Mówiący Dźwig Karolek. W zestawie Tomek i Przyjaciele znajdziemy trzy postacie z bajki: dźwig Karolek, lokomotywę Tomek z napędem i Nieznośny Wagon. To pierwszy zestaw torów mówiący po polsku. Tomek i Karolek "rozmawiają" ze sobą niemal cały czas. A całej zabawie towarzyszą wesołe piosenki i dźwięki. Nie ma nudny! Dziecko może jeździć aż po 4,4 m torów.

Co ważne, lokomotywa ma plastikowe łączniki. Dzięki temu można ją przyczepić do innych lokomotyw, pojazdów i wagoników (te są sprzedawane oddzielnie). Ciocia czy wujek mogą w przyszłości pomyśleć o kolejnych zabawkach z serii. W ten sposób prezent będzie towarzyszył dziecku przez długi czas. Pamiętajmy, zestaw Tomek i Przyjaciele jest dedykowany małym konduktorom od 3. roku życia.

Materiał promocyjny/ Tomek i Przyjaciele, Mówiący dźwig Karolek

Dobieranie zabawek odpowiednio do wieku milusińskich zapewni im nie tylko należyte bezpieczeństwo, lecz także wpasuje się w zainteresowania i potrzeby na danym etapie rozwoju.

Materiał promocyjny Fisher-Price.

Copyright © Agora SA