Podaruj pierwszą radość swojemu dziecku. Zostań Świętym Mikołajem i weź udział w konkursie

Święta tuż tuż! Zegar tyka, a my szukamy jak najbardziej trafionych prezentów. Szczególnie dla najmłodszych, dla których to jedna z pierwszych wizyt Świętego Mikołaja w życiu. Magiczną atmosferę niezawodnie pomaga budować Fisher-Price.

Budujmy wspomnienia

Radość oczekiwania na Świętego Mikołaja i przyjemność płynąca z odpakowywania prezentu to emocje, które nam, dorosłym, kojarzą się ze świętami. Zapach choinki i szelest papieru prezentowego to dziecięce wspomnienia, które są wiecznie żywe. Zadbajmy więc o wspomnienia naszych dzieci. Szczególnie gdy to jedna z pierwszych gwiazdek w ich życiu.

Po latach z rozrzewnieniem będziemy wracać myślami do tych pierwszych wspólnych świąt. "Julka pierwszy raz usiadła z nami do stołu"; "Kazik postawił pierwsze kroki i sam doszedł do choinki"; "Małgosia dostała muzyczny stolik DJ-a i tak rozpoczęła się jej przygoda z muzyką". Ta pierwsza dziecięca radość będzie pojawiać się w naszych wspomnieniach. Na samą myśl o niej pojawi się na twarzy uśmiech. Te rodzinne obrazki będą wprowadzać błogą atmosferę i zostaną z nami już na zawsze. Co czeka nas w tym roku? Pierwsze kroki dziecka? A może zabawa pod choinką? Już dziś zadbajmy o pierwszą radość dziecka!

Podaruj pierwszą radość

Nieocenionym wsparciem w wyborze świątecznych prezentów jest Fisher-Price. To marka z ponad 90-letnim doświadczeniem. Jest liderem w tworzeniu nowoczesnych zabawek, które dzieci uwielbiają, i które wspominają nawet po latach. Fisher-Price stawia bowiem na zabawki, które zachęcają każdego malca do schodzenia z utartych ścieżek i wychodzenia poza stereotypy. Są interaktywne i dotrzymują kroku dynamicznie rozwijającym się najmłodszym. Rodzice szczególnie docenią to, że nie nudzą się szybko i można bawić się nimi na wiele sposobów. Angażują na długo - zarówno w zabawę samodzielną czy członkami rodziny.

Wspieranie kreatywności dziecka, nie ograniczenie go zasadami i instrukcjami zaprocentuje w przyszłości. Pozwala rozwijać się i lepiej poznawać samego siebie. Ale co wybrać? Postarajmy się dopasować prezent do zainteresowań i potrzeb dziecka.

Jeśli maluch wykazuje raczej zainteresowanie rytmicznymi dźwiękami oraz podrygiwaniem, świętym pomysłem wydaje się być Muzyczny Stolik DJ-a. To interaktywna zabawka edukacyjna, która zawiera pianinko z trzema sposobami gry oraz 12 funkcji do ćwiczenia zręczności. Co więcej ma trzy poziomy nauki, aby w ten sposób dostosować zabawę do etapu rozwoju dziecka. Wystarczy odczepić nogi stolika do zabawy na siedząco, a potem przyczepić je, gdy maluch będzie gotowy stanąć za konsolą DJ-a. Muzyczny stolik DJ-a może więc, zgodnie z zaleceniami producenta, posłużyć do nauki cyferek, być stolikiem do zabaw manualnych czy zostać wykorzystany do nagrywania wesołych remiksów. I równie dobrze może być też konsolą do rozkręcenia imprezy dla Szczeniaczka Uczniaczka!

Materiał promocyjny/ Muzyczny Stolik DJ-a

Kim jest Szczeniaczek Uczniaczek? To kolejny trafiony prezent dla najmłodszych. Zabawka jest mięciutka, reaguje na dotyk dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami. W ten sposób Szczeniaczek Uczniaczek uczy ponad 100 pierwszych słów: nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! Fisher-Price wie doskonale, że każde dziecko uczy się w swoim tempie, więc Szczeniaczek ma wbudowaną technologię "poziomy nauki". Dzięki temu rodzic może bez problemu wybrać najodpowiedniejszy na danym etapie poziom zabawy. I tak mamy poziom pierwszy - odkrywanie - w którym dziecko naciska łapki, stópkę, serce, nos lub uszko Szczeniaczka i słucha pierwszych słów. Poziom drugi to zachęcanie. Radosne wypowiedzi nagradzają dzieci i zachęcają je do wspólnego liczenia, znajdowania kolorów i pokazywania części ciała. Natomiast poziom trzeci zakłada naśladowanie. Wypowiedzi i piosenki do wspólnego śpiewania ze Szczeniaczkiem zachęcają do zabawy z wyobraźnią i odgrywania ról, co pomaga rozbudować zasób słownictwa dziecka.

Materiał promocyjny/ Szczeniaczek Uczniaczek

Także ciekawym prezentem gwiazdkowym dla najmłodszych dzieci będzie Pingwinek Kiwaczek.  Ta miękka muzyczna zabawka od Fisher-Price reaguje na dotyk dziecka machaniem skrzydełek i muzyką. W miarę jak dziecko rośnie, kiwająca się podstawa zabawki zachęca je do siadania i trącania pingwinka rączką. Dzięki temu maluch może usłyszeć więcej wesołych melodii. Pingwinek ma dwa tryby odtwarzania muzyki z maksymalnie 10 minutami muzyki i dźwięków. Kontrastowe kolory pomagają wyostrzać wzrok dziecka, a różnorodne mięciutkie, szeleszczące materiały angażują zmysły dotyku i słuchu. Pingwinek jest więc świetną zabawką sensoryczną.

Materiał promocyjny/ Pingwinek Kiwaczek

Wyderka to natomiast propozycja Przytulanki-Usypianki. Dziecko potrzebuje dodatkowego utulenia przed zaśnięciem? To będzie strzał w dziesiątkę. Jej mięciutki brzuszek opada i podnosi się rytmicznie. Taki zabieg uspokaja i koi dziecko. Zabawka odtwarza też 30 minut uspokajającej muzyki i innych dźwięków (takich jak bicie serca, słodkie pochrapywanie czy biały szum). Dodatkowo świeci delikatnym światełkiem. Wyderka może stać się elementem codziennego rytuału zasypiania, a także być po prostu maskotką. Świetnie sprawdzi się już od pierwszych dni życia.

Materiał promocyjny/ Wydra Usypianka-Przytulanka

Zostań Mikołajem i weź udział w konkursie

Zabawki Fisher-Price ucieszą wszystkie dzieci. Są gotowe do działania od razu po rozpakowaniu. Zadbajmy o to, by budować jak najpiękniejsze świąteczne wspomnienia. Decydując się na prezent od Fisher-Price, możemy też wziąć udział w konkursie. Zasady są proste. Każdy zakup produktu Fisher-Price to paragon, który można zeskanować i wziąć udział w grze. To memory na czas! Pięć najlepszych wyników wygrywa co tydzień zestawy zabawek. A w finale konkursu trzy najlepsze wyniki zostaną nagrodzone kwotą 5000 zł do przeznaczenia na rodzinny weekend. Konkurs trwa od 6 listopada do 24 grudnia 2023 roku.

Więcej o konkursie dowiesz się na stronie: podaruj-radosc.pl.

Materiał promocyjny marki Fisher-Price.

Copyright © Agora SA