W tym sezonie liczy się przytulność, wygoda i styl. Jesienne przygody czas start!

Złota jesień to czas pełen uroku. Paleta barw nastraja optymistycznie i zachęca do aktywności poza domem - wypraw po jesienne skarby, długich spacerów i zabaw w słońcu. Aby najmłodsi mogli bez przeszkód korzystać z ostatnich ciepłych dni warto zadbać o ich odpowiednią garderobę. Na co zwrócić uwagę?

Przytulność, wygoda i styl – tego potrzebują dzieciaki, aby aktywnie i radośnie spędzać jesienne miesiące. Warto być już przygotowanym na chłodniejsze dni i zaopatrzyć dziecięca szafę w cieplejsze ubrania.

Przytulnie i wygodnie  

Najmłodszym żadna pogoda nie przeszkadza, jeśli są odpowiednio ubrani.  Dajmy im więc możliwość odkrywania świata w każdych warunkach – w słońcu i w deszczu. Wystarczą odpowiednie ubrania – przytulne, stylowe i przede wszystkim wygodne, a także sprzyjające ubieraniu "na cebulkę". To najważniejsze warunki, jakie powinna spełniać przejściowa garderoba dziecka – taka właśnie jest najnowsza kolekcja ubrań i butów dostępna w SMYKU.  

Przy uzupełnianiu jesiennej szafy najmłodszych warto zwrócić uwagę na tkaniny, które powinny być miękkie, już nieco cieplejsze, niż latem, ale nadal lekkie. Takie właśnie są ubrania w nowej kolekcji COOL CLUB EXPLORER – otulające ciepłem. Do codziennego użytku wracają o tej porze roku tkaniny welurowe, dzianiny oraz polary. Bawełna z większą gramaturą, ciepłe bluzy oraz bawełniane i polarowe podszewki, a także misiowe i pluszowe wstawki to elementy dominujące w jesiennej modzie dla najmłodszych. Do tego niezbędny w każdej szafie sweter z miękkiej dzianiny to coroczny klasyk sezonu na chłodne dni.  

materiał promocyjny

Dzieci najlepiej wiedzą, w czym jest im wygodnie, dlatego dla małych odkrywców najnowsza kolekcja w SMYKU sprawdzi się idealnie. Jest tu sporo luźnych fasonów, dających dużo swobody przy zabawie. Spodnie z tkanin dresowych i welurowych o różnych krojach są niezbędne w jesiennej garderobie dzieci – dla chłopców klasyczne, dla dziewczynek w różnych wariantach szerokości nogawek i wykończenia. Są miękkie i nie krępują ruchów. Bardzo wygodna dla dzieci jest bawełna prążkowana typu rib – łatwo dopasowuje się do sylwetki, jest miękka oraz rozciągliwa i jednocześnie nie traci fasonu.  

Jesienne przygody nieodzownie łączą się z brodzeniem w szeleszczących liściach czy pokonywaniem wertepów, czasem pełnych błota. Do tego potrzeba odpowiednich butów – już nieco cieplejszych, ale wciąż lekkich. Na każdą wersję jesiennej pogody znajdziemy tu odpowiednie buty: od trampek, przez trzewiki aż po klasyczne trapery. W najnowszej kolekcji SMYKA są również lekkie, ciepłe i bardzo kolorowe kurtki, które dopełnią każdą stylizację.  

Stylowa jesień  

Projektanci COOL CLUB zawsze idą pod rękę z trendami w modzie dziecięcej oraz odpowiadają na fascynacje najmłodszych. W tym sezonie nie zabraknie modnych krat oraz pikowań, a swój renesans przeżywają sztruksy i dzwony.  Najbardziej lubią je starsze dzieci i nastolatki. Nadruki oraz aplikacje z motywami ulubionych zwierząt ucieszą przedszkolaków. Wszystkich pogodzą motywy roślinne, zarówno w postaci pojedynczych printów, jak i tkanin w kwiatowe wzory. Od kilku sezonów nie wychodzą z mody zestawy w stylu total look, więc nie może ich zabraknąć także jesienią. Góra i dół z tym samym wzorem zawsze do siebie pasują!  

materiał promocyjny

Najbardziej kolorowa pora roku to dobry czas na odkrywanie świata po nowemu, w innej aurze. Dzięki odpowiednim ubraniom i butom dzieciom będzie ciepło i wygodnie zarówno w domu, w szkole, jak i podczas aktywności w plenerze.   

Materiał promocyjny marki SMYK.