Taneczny DJ rozkręci każdą dziecięcą imprezę. Znakomity prezent dla wymagających maluchów

Szukasz zabawki, która szybko się nie znudzi? Na pewno warto przyjrzeć się Tanecznemu DJ-owi od Fisher-Price. Nadaje się już dla starszych niemowlaków, ale nie pójdzie szybko w odstawkę i ucieszy też kilkulatka. DJ rośnie wraz z dzieckiem - początkowo zapraszając do tańca - z czasem wciąga także do nauki kolorów, literek i cyferek. Wszystko w rytm dobrej zabawy.

Taneczny DJ podskakuje wesoło na elastycznej sprężynce, przekonuje dzieci do wspólnej zabawy. Taneczne rytmy, feeria barw i moc kolorowych światełek – wszystko to zachęca szkraby do tańca, ale nie tylko. Niemal 80 dźwiękowych aktywacji (odgłosy otaczającego świata, melodie, piosenki i wypowiedzi), pomaga szybko opanować pierwsze słówka, literki czy kolory. Malec nauczy się również liczyć podczas rytmicznego podrygiwania.

Impreza na sto dwa!

Podobno niemal wszystkie dzieci rodzą się ze słuchem absolutnym. Obcowanie z dźwiękami pomaga im rozwijać się w wielu obszarach. Warto wykorzystać interaktywnego DJ-a do nauki poprzez zabawę. Rodzicom też nie zaszkodzą wspólne pląsy.

materiał promocyjnymateriał promocyjny 

Zaproponuj dziecku radosną zabawę z udziałem jego przyjaciół, choćby ukochanych maskotek, lalek czy zwierzaków. Imprezę może poprowadzić Taneczny DJ. Kiedy maluch naciśnie jeden z przycisków, interaktywny przyjaciel zaproponuje mnóstwo atrakcji. Z wesołym DJ’em od Fisher-Price można stawiać pierwsze kroki, także te w stronę prawdziwego tańca. Dziecko każdego dnia rozwija płynność swoich ruchów, poczucie rytmu i generalnie muzykalność, a z tańczącym przewodnikiem jest to po prostu łatwiejsze. Kto wie, może w przyszłości zainteresuje się tańcem na poważnie?

DJ rośnie wraz z dzieckiem

Jeśli szukasz gwiazdkowego upominku, który może dłużej towarzyszyć dziecku w rozwoju, pomyśl o Tańczącym DJ-u. Zabawka ma unikalną funkcję - trzy poziomy nauki. To tak, jakbyś miał trzy różne zabawki w jednej. Na każdym są treści edukacyjne, ale ich trudność się zmienia.

Możesz dobrać odpowiedni poziom do aktualnego poziomu rozwoju twojego dziecka. Maluchy odkrywają,  naśladują i zdobywają kolejne umiejętności w przyjazny i zrozumiały dla nich sposób. Wspólnie z DJ’em wzbogacają zasób słownictwa, osłuchując się z słowami i poleceniami. Starannie dobrane melodie wpadają w ucho i angażują uwagę.

materiał promocyjnymateriał promocyjny 

Odkrywamy, nagrywamy, rozwijamy wyobraźnię

Zabawa z Tańczącym DJ-em nigdy się nie kończy. Wystarczy uruchomić wyobraźnię i wykorzystać jego możliwości. Interaktywny kumpel przyda się podczas koncertu z wykorzystaniem instrumentów muzycznych,  choćby z pianinkiem czy cymbałkami. Możecie też razem pośpiewać. Zabawka ma wyjątkową funkcję nagrywania i remiksowania nagrań w wesołe piosenki. To wyjątkowa lekcja kreatywności.

Dlaczego warto uczyć się podczas wesołego podrygiwania? Ruch to niezwykle istotny element rozwoju, który uczy koordynacji i doskonali wytrzymałość. Dziecko poznaje w ten sposób swoje możliwości. Nabiera pewności siebie i jednocześnie rozwija się fizycznie w prawidłowy sposób. A frajda jest nie do przecenienia.

Więcej o: