Boisz się o bezpieczeństwo dziecka w trakcie snu? Jest na to rozwiązanie

Teoretycznie czas, kiedy noworodek śpi, powinien być dla mamy czasem wytchnienia. W końcu to jedyne momenty ciszy i spokoju w nowej rzeczywistości świeżo upieczonego rodzica. Jednak zwykle praktyka wygląda zupełnie inaczej. Towarzyszy nam nieustanny niepokój o to, czy drzemiąca w łóżeczku pociecha, jest bezpieczna.

Każdy rodzic wie, że istnieje wiele czynników, które mają zapewnić dziecku bezpieczny sen. Po pierwsze musimy dobrać maleństwu odpowiednie, stabilne łóżeczko. Wewnątrz nie powinno znajdować się nic poza twardym, materacem, w który nie wpada główka maleństwa (może to zwiększać ryzyko zachłyśnięcia), oraz prześcieradłem - takim, które dobrze jest owinięte wokół materaca i nie będzie owijało się wokół dziecka. Pokój powinien być wywietrzony, a temperatura nie powinna przekraczać 20 stopni.  

Philips Avent Premium Full HDPhilips Avent Premium Full HD materiał promocyjny

Kiedy wszystkie te warunki są spełnione, a dziecko jest ułożone do snu, teoretycznie każda mama, zamiast przyglądać się, jak jej pociecha śpi, może zająć się swoimi sprawami. Jednak, zamiast tego, często skradamy się łóżeczka dziecka, żeby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Philips wyszedł naprzeciw potrzebom rodziców i stworzył urządzenie, które pozwoli im w pełni wykorzystać czas drzemki dziecka i jednocześnie cały czas mieć na nie oko, niezależnie od tego, gdzie są. To inteligentna niania video Philips Avent Premium Full HD. 

Na czym polega inteligentna niania video? 

Niepokój o bezpieczeństwo maleństwa towarzyszy rodzicom nawet mimo skrupulatnie przygotowanego miejsca snu dziecka. Inteligentna niania to urządzenie, które nieustannie będzie transmitowało obraz z pokoju maleństwa na załączony w zestawie ekran lub komórkę rodzica. Wystarczy postawić ją przy łóżeczku noworodka. Kamera o rozdzielczości Full HD dostarcza rodzicom wyraźny obraz niezależnie od ilości światła w pomieszczeniu, posiada bowiem tryb nocny i cyfrowy zoom. Dzięki niej mogą obserwować każdy gest dziecka na odbiorniku 4,3" z wyjątkową jakością obrazu 

Co więcej, niania działa z odbiornikiem w odległości do 50 m w domu lub 400m w okolicy domu, ale też wnieograniczonej odległości poza domem dzięki aplikacji mobilnej Baby Monitor+. Oznacza to, że możesz obserwować dziecko, nawet gdy pozostaje pod opieką kogoś innego, a ty jesteś w pracy, wyszłaś do fryzjera czy na zakupy. Nie musisz martwić się o jakość połączenia, bo inteligentna niania video Philips Avent Premium Full HD posiada dwa kanały komunikacji WIFI oraz P2P. Oznacza to, że nawet kiedy wystąpi awaria internetu, nadal będą widzieć, jak ich dziecko śpi. Ale to nie wszystko. 

Nowa niania od Philips Avent umożliwia prawdziwą dwukierunkową komunikację, więc po naciśnięciu przycisku możecie się z maluszkiem słyszeć, rozmawiać bez zakłóceń i zbędnych opóźnień. Urządzenie pozwala także na wgranie własnych nagrań, dzięki czemu maleństwo może usypiać przy swojej ulubionej melodii czy kołysance śpiewanej przez rodzica. Jeśli nie masz talentu wokalnego, niania cię wyręczy. Posiada 15 zaprogramowanych kołysanek. Na jakiekolwiek rozwiązanie się zdecydujesz, możesz je włączyć i wyłączyć z poziomu odbiornika lub aplikacji w swoim telefonie.  

Philips Avent Premium Full HDPhilips Avent Premium Full HD materiał promocyjny

Niania dostarczy ci też wszystkich niezbędnych informacji na temat warunków, w jakich śpi twoja pociecha. Wbudowany termometr monitoruje temperaturę w pomieszczeniu i informuje rodzica o każdym ruchu wykonanym przez dziecko. Kolejną przydatną funkcją jest możliwość mówienia do maluszka i słuchanie jego gaworzenia w tym samym czasie. Kiedy dziecko się obudzi, niania cię o tym powiadomi. Zanim dotrzesz do jego pokoju, będziesz mogła uspokajać je w drodze swoim głosem.  

Brzmi dobrze, prawda? Niania video Philips Avent Premium Full HD jest rozwiązaniem, które sprawi, że rzeczywistość świeżo upieczonych rodziców będzie łatwiejsza, a załatwianie swoich spraw w czasie snu dziecka stanie się realne. 

Philips Avent Premium Full HDPhilips Avent Premium Full HD materiał promocyjny

Więcej o: