Jesienne premiery filmowe. Na co warto wybrać się do kina całą rodziną?

Kino to najlepszy pomysł na wspólny czas z rodziną. W najbliższych miesiącach na dużym ekranie będziemy mogli oglądać naprawdę dobre filmy familijne. Powrócą znani bohaterowie, ale pojawią się też całkiem nowi. Będzie i śmiesznie, i wzruszająco. Zobaczcie, co nas czeka.

Kinomaniacy będą zadowoleni – jesienią czeka nas wiele interesujących premier dla małych i dużych wielbicieli srebrnego ekranu. Martwisz się, że rodzinny wypad do kina jest poza twoim zasięgiem? Jest rozwiązanie! Rodzinne wyjście do kina w najlepszej cenie gwarantuje karta Rodzina do kina w sieci Multikino. Każdy kupuje bilet w cenie dziecięcego, a bilety to punkty, które można wymienić na darmowe wejściówki i zestawy barowe. Ale to nie koniec. Karta upoważnia do 20 proc. zniżki w barze (na wszystkie produkty), a także w multishopie, czyli kinowym sklepiku z zabawkami.

Zdecydowani? Czas przejrzeć repertuar, ten zapowiada się obiecująco.

„Był sobie pies 2”

Baileygo i jego ukochanego Ethana wielu osobom nie trzeba przedstawiać. „Pies szef” zauroczył nas po premierze pierwszej części, teraz wraca, by znów zmiękczyć nasze serca. W drugiej części Bailey ma ważne zadanie do wykonania - musi się opiekować nie Ethanem, a jego przyszywaną wnuczką, CJ. Powraca w różnych wcieleniach (jest i suczką, i olbrzymim dogiem), aby wypełniać powierzoną mu misję. To produkcja, która spodoba się i małym, i dużym. Uwaga, pamiętajcie, aby zabrać ze sobą chusteczki, łzy płyną same. „Był sobie pies 2” zadebiutował na dużym ekranie 4 października.

„O Yeti!”

Czy Yeti można spotkać w… mieście? Okazuje się, że tak! Ale Everest - bo tak nazywają go dzieci, które go znalazły - musi wrócić do swojego domu. Będziemy towarzyszyć legendarnemu stworowi i jego nowym przyjaciołom w podróży z Szanghaju na Mount Everest. Wyprawa nie będzie jednak łatwa, m.in. za sprawą pewnego milionera, który chciałby schwytać Yeti. „O Yeti!” w kinach od 11 października.

„Czarownica 2”

To kolejna produkcja, w której zobaczymy doskonale nam znanych bohaterów. Diabolina w pierwszej części dała się poznać jako osoba, która - mimo zewnętrznej chłodnej otoczki - potrafi kochać i ma dobre serce. Teraz będziemy mogli przyjrzeć się relacji, jaka łączy Diabolinę z Aurorą. Znów będą musiały bronić wrzosowiska i żyjące tam stworzenia. Niezbędne będzie zawieranie nowych sojuszy. Co nas czeka? Premiera „Czarownicy 2” już 18 października.

„Rodzina Addamsów”

Ten tytuł mówi, że Halloween już blisko. A gdy myślimy o rodzinie Addamsów, w naszych głowach od razu pojawia się muzyczny motyw przewodni i charakterystyczne pstrykanie palcami. Morticię i jej bliskich tym razem zobaczymy w animowanej odsłonie. Możemy spodziewać się – jak zawsze – zabawnych i przerażających (w charakterystycznym dla tej rodziny stylu) momentów. Premiera „Rodziny Addamsów” 25 października.

„Salma w Krainie Dusz”

To historia, która spodoba się fanom „Coco”. Tu – podobnie jak w disneyowskim kinie – akcja kręci się wokół obchodów Día de Muertos, meksykańskiego Dnia Zmarłych. Będziemy towarzyszyć osieroconej dziewczynie, przed którą wyjątkowa przygoda. I szansa na poznanie rodziców. Premiera 8 listopada.

„Baranek Shaun Film. Farmageddon”

Tego samego dnia na dużym ekranie pojawi się także bohater, którego doskonale znamy. Tym razem na farmie, na której mieszka Baranek Shawn pojawia się tajemnicza postać. Owca z kosmosu, bo to o niej mowa, odrobinę namiesza. Dzięki niej nie będą nudzić się bohaterowie, ale i widzowie, którzy mogą liczyć na wiele zabawnych sytuacji (i salwy śmiechu).

„Kraina lodu 2”

Tej produkcji nikomu nie trzeba przedstawiać. Elsa i Anna wracają w kolejnej części, aby ponownie pokazać, że siła sióstr to coś, co pomaga pokonać wiele przeciwności. Królowa Arendelle zastanawia się, skąd wzięła się jej wyjątkowa moc. Pozna prawdę, ale będzie musiała po raz kolejny zmierzyć się ze zdolnościami, które posiada – bo magia jest wspaniała, ale można się też w niej zatracić. Bohaterowie będą musieli ocalić także swoje królestwo. Czy znajdą w sobie dość siły? Przekonamy się 22 listopada, kiedy produkcja zadebiutuje na ekranach kin w Polsce.

„Śnieżna paczka”

Lis polarny przypadkiem trafia na trop spisku. Mors planuje stopić koło podbiegunowe. Główny bohater – ramię w ramię z przyjaciółmi – będzie próbował mu w tym przeszkodzić. Przed nami nie tylko dobra zabawa, ale i świetna okazja do rozmowy o globalnym ociepleniu. W kinach na mikołajki (6 grudnia).

„Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”

To coś dla odrobinę starszych widzów. Jesień możemy zakończyć oglądając finał najnowszej trylogii, który jest zarazem ostatnią część głównego cyklu „Gwiezdnych wojen”. To premiera do której wielu odlicza dni. Zostało jeszcze trochę – Jedi na dużym ekranie zobaczymy 19 grudnia.

Premier jest dużo, ale nie musisz wybierać, na którą chcesz się wybrać. Dzięki karcie Rodzina do Kina w sieci Multikino, możesz obejrzeć na dużym ekranie wszystkie filmy, które cię interesują. Kartę można kupić w kasie kina lub na stronie multikino.pl.