Prezent dla rodziców na święta Bożego Narodzenia. Co kupić na Gwiazdkę?

Prezent dla rodziców na święta Bożego Narodzenia? Zakupów lepiej nie zostawiać na ostatnią chwilę, szczególnie jeśli chcemy, aby obdarowywana osoba naprawdę była zadowolona. Czy warto postawić na wspólny prezent dla rodziców?

Prezent dla rodziców na święta Bożego Narodzenia 2019

Gdy zapytamy mamę lub tatę, co chcieliby dostać, zapewne usłyszymy, że "wszystko mają", "nic im nie potrzeba". Jednak na pewno ucieszą się, gdy Mikołaj przyjdzie i do nich, a pod choinką znajdą wymarzony prezent. Dlatego zanim wybierzemy się świąteczne łowy, dobrze jest zrobić rekonesans, dowiedzieć się, czego rodzice potrzebują, co sprawiłoby im przyjemność.

Co kupić rodzicom na Święta? Prezenty dopasowane do potrzeb

Nie zostawiajmy zakupów na ostatnią chwilę, chyba że chcemy kupić gotowy zestaw w drogerii. Jeśli o prezentach pomyślimy wcześniej, będziemy mieć nie tylko większy wybór, ale i więcej możliwości - będziemy mogli znaleźć najlepszą ofertę albo zrobić zakupy w sklepie internetowym. Jeśli będziemy zwlekać, podarunek dotrze do nas już po Świętach. Co kupić rodzicom pod choinkę? Możliwości jest wiele, najważniejsze, aby skupić się na upodobaniach bliskich. Możemy sięgnąć na przykład po:

  • książki, filmy i płyty,
  • galanterię skórzaną,
  • broszki, spinki do mankietów,
  • biżuterię,
  • perfumy.

Chociaż skarpetki wręczane w prezencie są obiektem wielu żartów, to wcale nie jest najgorszy pomysł. Mamy olbrzymi wybór, nie musimy sięgać po te szare lub wełniane (i drapiące). Postawmy na takie z zabawnym nadrukiem, które pozornie są nie do pary. W sklepach znajdziemy także wiele personalizowanych przedmiotów. Może to być zarówno wizytownik, jak i skrzynka na narzędzia z zabawnym napisem.

Co kupić rodzicom na Gwiazdkę? Tym, którzy doczekali się już wnuków, często wręczamy gadżety związane z nimi. To kalendarze, kubki z nadrukami czy obrazki namalowane dziecięcą ręką.

Wspólny prezent dla rodziców

A może podarować rodzicom jedną, a większą rzecz? To dobry pomysł, jeśli marzą na przykład o nowym ekspresie do kawy. Jeśli jednak chcesz podarować im coś naprawdę dla nich, wspólnym prezentem mogą być bilety do teatru lub voucher, który będą mogli wykorzystać na basenie czy siłowni.

Jak zapakować prezenty? Zobaczcie kilka sposobów:

Zobacz wideo

Kosze dla rodziców

Jeśli - mimo zapewnień, że nic im nie potrzeba - chciałbyś zrobić prezent bliskim, a nie wiesz, co naprawdę im się przyda, możesz przygotować kosz prezentowy. Można go zamówić, ale bez problemu przygotujesz go samemu. Przyda się kosz lub inna podstawka, a także folia celofanowa. Co włożyć do środka? Tu mamy pełną dowolność. Kosz może składać się z kosmetyków, artykułów spożywczych (to głównie słodycze w towarzystwie kawy lub herbaty) albo różnych "uprzyjemniaczy" zimowych wieczorów (świeczki zapachowe, kule do kąpieli, filmy). Do kosza możemy włożyć drobne prezenty, które będą stanowiły spójną całość.

Więcej o: