Lista nagrodzonych prenumeratorów "Dziecka"

Numer kwietniowy; podwójnie działający krem przeciw rozstępom Mustella, 9 miesięcy (zestaw), Laboratoires Expenscience - Francja:

Eliza Sawicka; KOMORÓW

Anna Głowacka; WARSZAWA

Małgorzata Chołdzyńska; LUBLIN

Adam Kuśnierkiewicz; PIASECZNO

AGNIESZKA SZWAD; WROCŁAW

DOROTA JĘDRZEJCZYK; BEŁCHATÓW

Ilona Gorzołka; SYCÓW

Anna Kowalczyk-Sitak; CZĘSTOCHOWA

ADAM GRZYWACZEWSKI; ŻYRARDÓW

Dorota Żuławska-Windys; KRAKÓW

Aleksandra Cnota; CZYŻOWICE

ALICJA KIEROŃCZYK; OBORNIKI

JUSTYNA KOSIOREK; BEŁCHATÓW

MAREK LIS; KROŚNICE

Agata Stryczek; ŁAŃCUT

Aneta Wiśniewska; BYDGOSZCZ

Anna Gołąb; WARSZAWA

JOANNA KAPIŃSKA; STRZEGOM 1

Anna Jakonis; GRYFINO

Barbara Wojtyczka; STADNIKI

Tomasz Maleszka; WROCŁAW

Beata Kaniowska-Sepczuk; KIELCE

ALINA HESS; ZABRZE

JUSTYNA NAPIERAŁA; POZNAŃ

MICHAŁOWICZ; PIASECZNO

ANNA PŁOMIŃSKA; DOBROŃ

Joanna Wojciak; WYSOKIE MAZOWIECKIE

Małgorzata Wodyńska; ZGIERZ

Sylwia Malanowicz; WARSZAWA

Lidia Kucio; RUDNA

IZABELA CHUDYGA; GORZYCE

Krystyna Famuła; LISÓW

Katarzyna Dydniańska; LUBIN

Agnieszka Noga; ŁĘGOWO

Justyna Widurska, Stefan Szojda; KATOWICE

Justyna Sroka; WIELICZKA

Joanna Kusek; MRĄGOWO

Magdalena Maczka; OLKUSZ

Agnieszka Dąbrowska; CZĘSTOCHOWA

Beata Pacholik; OPOLE

Anna Walak; SZCZECIN

Agnieszka Zalewska; LUBLIN

Magdalena Grochowska; BIAŁYSTOK

Anna Korzeniowska; KRAKÓW

Anna Kaczorowska; WARSZAWA

Anna Batko; KRAKÓW

Mirela Neumann-Jurczyńska; SZCZECINEK

Marta Bluszko; WYSZKÓW

Monika Jankowska; WARSZAWA

EWA JAWOREK; WARSZAWA

Anna Hanula; WARSZAWA

Dorota Nycz; PSZCZYNA

MAGDALENA HANUSZKIEWICZ; KRAKÓW

Izabela Bartkowiak; RAWICZ

Jolanta Sawicka; ZIELONA GÓRA

Grzegorz Jarosiński; KATOWICE

Elżbieta Czajkowska; WARSZAWA

Dorota Sosnowska; LUBOŃ

Magdalena Wolfinger; KRAKÓW

Regina Pachniak; PROMNA

Renata Rajchert; WARSZAWA

TAMARA GAŁKO; MILEJEWO

MARIA SORDYL; OŚWIĘCIM

Katarzyna Maciejczak; WARSZAWA

MIROSŁAWA STASIAK ; nn

Monika Zawisza - Rymarek; WROCŁAW

KARINA SĘDZIMIR; WARSZAWA

Karol Kurowski; SIEDLCE

Katarzyna Lisowska; KONSTANCIN-JEZIORNA

Kamila Lachowicz; ŚWIERADÓW ZDRÓJ

Anna Ulewicz; TRZEBIEŻ

Laura Dec; KRAKÓW

Pracownia Psychologiczna Spotkanie; PRZEŹMIEROWO

Emilia Paula Banasiak; ŁÓDŹ

Anna Kaszubowska Knopik; GDYNIA

Katarzyna Duda; RUDA ŚLĄSKA

Barbara Przedpełska; WARSZAWA

Jolanta Pieniek; SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI

Małgorzata Gaida; CHRZĄSTOWICE

Anna Goclon; KOBIERZYCE

Anna Krysiak-Kwiatkowska; KŁOBUCK

JAROSŁAW MATYS; KRAKÓW

KATARZYNA PŁOWAS; POZNAŃ

ANNA ROMASZKO; RADZYMIN

Aleksandra i Adam Gawryla; IZABELIN K.WARSZAWY

MAŁGORZATA WALCZAK; KRAKÓW

JOANNA WASILEWSKA; GDYNIA

Joanna Szulerecka; WŁOCŁAWEK

Justyna Szostak; OLKUSZ

MICHAŁ MOŁODECKI; TERESPOL

Agnieszka Kirchner; SIEDLCE

Halina Rudel; SŁUPSK

Maria Krzychowicz; TARNOWSKIE GÓRY

Barbara Kamola; KARCZEW

MARZENA RODZIEWICZ; KOŁOBRZEG

Marek Stawarz; KRAKÓW

Maja Kowalska-Grobelniak; WARSZAWA

Dorota Kopacz; KATOWICE

ANGELIKA ROSOŁOWSKA; TORUŃ

100. Anna Miłkowska; OBROWO

Numer majowy; zestaw kosmetyków dla dzieci ufundowanych przez firmę HIPP:

Alina Tomiak; CZANIEC

Ewa Stroik; POZNAŃ

Maria Vlig; GŁÓWCZYCE

Ewa Olszewska; ŻORY

BEATA HADAS; SZAMOCIN

ANNA MAGDZIAK; GÓRA KALWARIA

BEATA BURCZYŃSKA; POZNAŃ

DOROTA ROSIŃSKA; UCHANIE

ELŻBIETA JEDUT; OLSZTYN

Marzena Galińska; PIASECZNO 3

MAŁGORZATA SŁUPECKA; PŁOCK

Aleksandra Szewieczek; KATOWICE

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety; SOSNOWIEC

Beata Stawiarska; WARSZAWA

Jola Kosiór; WARSZAWA

ALEKSANDRA KARASIŃSKA; ŁÓDŹ

JUSTYNA RADZYMIŃSKA-KASPRZYK; WARSZAWA

EWA STRZELCZYK; WARSZAWA

MAŁGORZATA PĘTLAK; ŚWIDWIN

JOANNA PREDELA; ŚLIWICE

Szczepanek Jarosław; GLIWICE

Anna Robak-Reczek; WARSZAWA

Dorota Zwolenik; MIŃSK MAZOWIECKI

MAGDALENA KACZMAREK; WARSZAWA

MAŁGORZATA URBANIAK; WARSZAWA

Agnieszka Pondo; ŚWIESZYNO

Urszula Kurek; CHOROSZCZ

Aleksandra Lubińska; DOPIEWO

Ewa Konieczna; ŚWIEBODZIN

Anna Wappa; HAJNÓWKA

AGNIESZKA DUBIEL; LEŻAJSK

MAGDALENA ŁUCZAK; WŁOCŁAWEK

Barbara Zwierzyńska-Doskocz; ZŁOTORYJA

Renata Paluch; RZECZNIÓW

Anna Popiel; WROCŁAW

Anna Nasalska-Olczyk; WARSZAWA

Teresa Badura; BYTOM

Tomasz Anisiewicz; PIASECZNO

Ewa Nadolska; PUCK

Małgorzata Michalczewska; JAWORZNO 6

Anna Bryła; BIŁGORAJ

Iwona Jakubowska-Hope; KOLBUDY

Anna Wasielewska; ŁÓDŹ

Ewelina Dorota Banicka-Buksa; KRZESZYCE

Monika Tabor; WARSZAWA

Magda Lipinska-Dubert; MODLNICA

Beata Gołaś; MIŃSK MAZOWIECKI

Ilona Bednarczyk; WARSZAWA

Krzysztof Choroszy; WROCŁAW

JOANNA BAK; OLSZTYN

Paweł Dragan; GDAŃSK

Tatiana Kluz; LEGIONOWO

Jagoda Biedrzycka; STRASZYN

Monika Kotowicz; WROCŁAW

Monika Drozdek; SZCZECIN

Marta Guziejko; AUGUSTÓW

Magdalena Jędrzejewska; JEZIORANY

Beata Modzińska; TUCHOLA

Małgorzata Piętka; SZCZECIN

Anna Zaboklicka; OTWOCK

Lidia Rutkowska; KRAJENKA

Karolina Adamska; WYLATOWO

Urszula Szelagowska-Łoboda; WROCŁAW

Marta Tomiczak; WARSZAWA

Maja Koźmińska; KOMORÓW

Aneta Słowik; POZNAŃ

Justyna Jastrzębska; GOŚCISZEWO

Natalia Hankus; LUBLIN

Ewa Źiółkowska; RZEPIN

Anna Górecka; KRAKÓW

Elżbieta Walentynowicz; PIASECZNO

Kamila Tomczak; NOWE SKALMIERZYCE

Jolanta Knak; GDYNIA

Dominika Sadowska; WARSZAWA

Agnieszka Pawłowicz; ŁÓDŹ

Katarzyna Zaręba; DYWITY

Natalia Kosicka; POZNAŃ

Mirosława Kowalska-Łada; ŚWIĘCIECHOWA

Dorota Dżugała; GRODZISK MAZOWIECKI

KATARZYNA MUSIEL; WRĘCZYCA

KATARZYNA KOZIOŁ; KADŁUB

Agnieszka Lisiecka; WINNICA

Anna Kaczmarzyk; ZĄBKI

Anna Dworak; STARE ZAŁUBICE

JOANNA STACHOWICZ; WROCŁAW

LUDMIŁA KOT; SZCZAWNO-ZDRÓJ

Iwona Jaszkowska; NOWE

Magdalena Kędzierska; WROCŁAW

GRAŻYNA SIWIASZCZYK; POZNAŃ

MAŁGORZATA ŁUCZAK; OPATÓWEK

Anna Bręk; PUSZCZYKOWO

SYLWIA KRUŻYŃSKA-BRZOSKA; MIĘDZYZDROJE

Witold Woliński; GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

Monika Adach; KIELCE

Urszula Kurek; CHOROSZCZ

Wiktor Klatkowski; WARSZAWA

Anna Jodłowska; WARSZAWA

JUSTYNA ŚNIEŻYŃSKA; WARSZAWA

Jadwiga Ścigała; WROCŁAW

100. DANUTA PIECZARA; MAKÓW PODHALAŃSKI

Numer czerwcowy; 50 chust CARRYCOT INFANT

Katarzyna Izydorek; ORZESZE

Anna Jodłowska; WARSZAWA

MIŁOSŁAWA RADZISZEWSKA; OLSZTYN

KINGA KUBOŃ-KOZIOŁ; WOJNICZ

Agata Bober; WROCŁAW

JUSTYNA GARSKA; POZNAŃ

IZABELA WYRWAS; WARSZAWA

Justyna Fedoruk; SZCZAWNO-ZDRÓJ

Marzena Czapla; OŻAROWICE

TOMASZ BIERNACKI; WARSZAWA

AGNIESZKA OLIWKIEWICZ-MAZUR; WARSZAWA

Jarosław Mazur; TARNOBRZEG

Magdalena Hańderek; TERESIN

ELŻBIETA BUSSE; GRODZISK MAZOWIECKI

EWELINA WRÓBEL; MIKOŁÓW

Ilona Budzik; OSTRZESZÓW

Beata Kuzera; GDYNIA

Krystyna Stacha; TYCHY

Karolina Turosińska; ŚWINOUJŚCIE

ANNA JAŃCZAK; OSTRÓW WIELKOPOLSKI 2

SYLWIA GRZYMAŁA; LESZNO K BŁONIA

AGATA GĄSIOREK; SZCZECIN

MAGDALENA KULESZA; MIĘDZYZDROJE

MAGDALENA ZIĘTEK; NADARZYN

ANNA KRZYSIEK-SZCZĘSNA; WARSZAWA

Katarzyna Kopszak-Dziurnikowska; WARSZAWA

A.Czyżak; NOWE MIASTO LUBAWSKIE

Anna Pojawa; BIAŁYSTOK

Joanna Hawełka-Kucharczyk; RYBNIK

Edyta Kurowska; GDAŃSK

Łukasz Adamczyk Usługi Transportowe Wiol-Trans; WIĄZÓW

Agata Bodnar; WARSZAWA

Aneta Barcikowska; WROCŁAW

BEATA ZIĘTKOWSKA; TARNOBRZEG

Anna Śmigielska; SKAWINA

Katarzyna Milewska; WARSZAWA

Kinga Solska; WARSZAWA

Katarzyna Chrzan; BIAŁA K.WIELUNIA

Katarzyna Zaremba; WIELICZKA

Sylwia Tyrakowska; CHODZIEŻ

Barbara Dubiecka-Kruk; KRAKÓW

Magdalena Oko; POZNAŃ

Magdalena Malinger; CZERNIEJEWO

Anna Ciborowska-Marczyk; NOWY-SĄCZ

Ewa Panek; BRZEŹNICA

Bogusława Brzezińska; LEGIONOWO

MARLENA SZCZYGIEŁ; KWIDZYN

Sylwia Szulc; KOZIEGŁOWY

Iwona Kondzielnik; KSIĄŻENICE

Stella Michalska; WIĄZOWNA

Numer czerwcowy; 50 nosidełek ACTIVE INFANT

Agnieszka Balcerzak; WARSZAWA

Monika Kulińska; KOŃSKOWOLA

Agnieszka Czerwińska; LUBLIN

Izabela Pastewska; PSZCZYNA

Joanna Różańska; OBORNIKI

Hanna Stawna; OBORNIKI

Małgorzata Sochocka; PŁOCK

Agnieszka Szydłowska; SŁUPSK

Jakub Mikołajewski; PABIANICE

Piotr Liberacki; PLESZEW

Marcin Karnowski; ŁÓDŹ

Joanna Sroka; OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Monika Adamczyk; LEGIONOWO

Grzegorz Sienkiewicz; KIETRZ

Paweł Bowtruczuk; BIELSK PODLASKI

Bożena Nowak; ŁOMŻA

Konrad Strzelecki; ŁÓDŹ

Tomasz Cieciński; ŁÓDŹ

Kamil Podgajny; SIEDLCE

Joanna Brynda; LUBARTÓW

Monika Bielicka; GRABOWO

Piotr Wesołek; STUDZIONKA

Aleksandra Kułak; WARSZAWA

Beata Wyszogrodzka; SOSNOWIEC

Marzena Kasperska; OPOLE

MARIOLA BIERNAT; STRACHÓWKA

MAŁGORZATA BRODA; WARSZAWA

Paulina Karbowy; WARSZAWA

Ludmiła Laskowska; WARSZAWA

Dorota Piotrkowicz; PŁOCHOCIN

Magdalena Mania; KOBYLA GÓRA

Danuta Krzyżanowska; BIAŁYSTOK

Izabela Gajos; WARSZAWA

Irena Klein-Sadowska; WARSZAWA

Monika Socha; SZTUM-CZERNIN

Marzena Szary; ŁÓDŹ

Izabela Drygas-Wolińska; ŁAZISKA GÓRNE

Jolanta Płoska; OSTROŁĘKA

Iwona Pacławska; SANOK

Sylwia Małkowska-Jaśkiewicz; KWIDZYN

Justyna Lewandowska; RUDA ŚLĄSKA

KATARZYNA KOSOBUCKA; LUBLIN

Kamila Karpińska; TCZEW

Anna Wittmann-Janicka; GDAŃSK

Izabela Mosica; ŁÓDŹ

Joanna Włodzarczyk; KRAKÓW

Agniesszka Potoczniak; PIELGRZYMKA

MACIEJEWSKA ALEKSANDRA; KORONOWO

Anna Murkowska Tadeja; ROGOŹNO WIELKOPOLSKIE

JOANNA PAŃKIEWICZ; STARGARD SZCZECIŃSKI

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.