JAK OTWORZYĆ DRZWI DO DZIECIĘCEJ KRAINY WYOBRAŹNI?

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej i już niedługo będziemy się cieszyć choinką, prezentami i wspólnym, radosnym czasem spędzonym z najbliższymi. W tym roku podarujmy dzieciom coś specjalnego - bilet do świata fantazji, która nie zna granic, tak jak dziecięca wyobraźnia. Zestawy LEGO to dużo więcej niż zwykła zabawka - to radość odkrywania i tworzenia.
 

Wyobraźnia ma kluczowe znaczenie dla rozwoju dzieci. Wspiera kształtowanie procesów myślowych, wpływa na zachowania dziecka i buduje w nim zdolność adaptowania do zmieniających się realiów, tak ważną w okresie dorastania i dorosłości. Im większa wyobraźnia, tym lepiej! Podarowując dziecku zestaw LEGO, dajesz mu znakomitą okazję, by mogło rozwijać swój potencjał, czerpiąc przy tym mnóstwo radości. Świat LEGO to niezliczone możliwości twórczej zabawy, kreatywnych pomysłów, emocjonujących historii i misternych budowli.

Co uwielbiają najmłodsi? Oczywiście zestawy LEGO? DUPLO?, przeznaczone dla dzieci już od 1,5 roku do 5 lat. Są dwa razy większe od klasycznych klocków LEGO, dzięki czemu znakomicie nadają się do nauki budowania, są wygodne dla małych rączek i w pełni bezpieczne. Składając elementy, mali budowniczowie spędzają czas na radosnej zabawie, a przy tym rozwijają szereg ważnych umiejętności: motoryczne, intelektualne, emocjonalne i społeczne. Niespostrzeżenie, bez wysiłku uczą się rozpoznawania i nazywania kolorów, kształtów, cyferek, literek czy zwierzątek.

Dzieci, które lubią przygotowywanie posiłków, będą zachwycone zestawem Pizzeria (10834) - mogą zaserwować pyszną pizzę przygotowaną we własnoręcznie zbudowanej, pełnej kolorów restauracji. Jeśli tylko zechcą, mogą z tych samych klocków zbudować dla odmiany np. niezwykłą skarbonkę. Dajmy szansę dziecięcej kreatywności, a jej efekty nas zadziwią!

Dom rodzinny (10835) to świetny wybór dla brzdąców, które bawiąc się, będą praktykować plan dnia: od wstawania o poranku, przygotowania i zjedzenia śniadania, po popołudniowe mycie samochodu z tatą. Trzy minifigurki DUPLO pomogą wcielać się w dowolne role i patrzeć na różne czynności z różnych punktów widzenia: mamy, taty i dziecka.

Dom rodzinny (10835)Dom rodzinny (10835) Dom rodzinny (10835) Dom rodzinny (10835)

Na budowniczych w wieku od 5 do 12 lat czeka równie wiele przygód z zestawami LEGO? City. Ekscytująco jest być obrońcą swojego miasta przed najgroźniejszymi złoczyńcami!

Zestaw

Mobilne centrum dowodzenia (60139)Mobilne centrum dowodzenia (60139) Mobilne centrum dowodzenia (60139) Mobilne centrum dowodzenia (60139)

to propozycja dla tych, którzy chcą być policjantami i pilnować ładu w mieście. Gdy złoczyńca spróbuje uciec z aresztu, dzieci z pewnością szybko znajdą rozwiązanie. Mobilne centrum dowodzenia jest w gotowości. Gdy twój mały policjant odpali motocykl i ruszy w pościg za złoczyńcami, w mig wsadzi go z powrotem za kratki.

Innym wyzwaniem jest odnalezienie samolotu zaginionego w dżungli. Bawiąc się zestawem Baza w dżungli (60161), dzieci wcielą się w role członków ekipy ratunkowej i dotrą do wraku. Ich zadaniem będzie zadbanie o bezpieczeństwo podróżnych, a to wcale nie będzie łatwe, gdyż dżungla kryje wiele niebezpieczeństw.

Baza w dżungli (60161)Baza w dżungli (60161) Baza w dżungli (60161) Baza w dżungli (60161)

Z kolei Helikopter ratunkowy do zadań specjalnych (60166) czeka na kolejną ekscytującą misję ratunkową straży przybrzeżnej! Kajakarz zgubił wiosło niedaleko latarni morskiej i jest potrzebna pomoc. Kto poleci do niego helikopterem, opuści rampę, a potem podpłynie na skuterze wodnym? Uwaga - zbliża się rekin! Czy operacja ratunkowa straży przybrzeżnej LEGO? City się powiedzie? Jest tyle scenariuszy do wymyślenia!

Helikopter ratunkowy do zadań specjalnych (60166)Helikopter ratunkowy do zadań specjalnych (60166) Helikopter ratunkowy do zadań specjalnych (60166) Helikopter ratunkowy do zadań specjalnych (60166)

Jeśli twoje dziecko jest dzielnym wojownikiem ninja i uwielbia mrożące krew w żyłach przygody, wielką przyjemność sprawi mu zabawa serią LEGO? NINJAGO? i zestawami inspirowanymi najnowszym filmem kinowym "LEGO? NINJAGO?: Film".

Niech twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy bohater "LEGO NINJAGO: Film", dosiądzie Mechanicznego Smoka Zielonego Ninja (70612) i stanie do bitwy z największym złoczyńcą NINJAGO CITY - Garmadonem. W walce pomogą mu silniki smoka, miotacze klocków zamontowane na nogach mechanicznego stwora i ruchomy ogon. Natomiast zestaw Ognisty robot (70615) to wybór dla prawdziwych ninja. Ten monster jest wysoki jak drapacze chmur w NINJAGO CITY. Wspaniałe jest to, że można do niego wsiąść i nim kierować. Czy ktoś odważy się stanąć twojemu dziecku na drodze?

Ognisty robot (70615)Ognisty robot (70615) Ognisty robot (70615) Ognisty robot (70615)

Z serią LEGO? Friends dzieci w wieku od 5 do 12 lat mają niezwykłą możliwość odkrywania wartości przyjaźni. Z Andreą, Emmą, Stephanie, Olivią i Mią wspólnie doświadczą wielu emocjonujących przygód i radosnych zabaw. Sprawdź, co ciekawego dzieje się w Heartlake City!

Zima tuż tuż, więc dzieci będą zachwycone, że mogą pływać i cieszyć się słońcem na Basenie w Heartlake (41313). Plaża i basen to przecież najlepsze miejsca na zabawę! Do dyspozycji mają zjeżdżalnię, saunę i bar zaopatrzony w soki. Szykuje się wspaniale spędzony czas z przyjaciółkami.

A może twoje dziecko woli wybrać się na fantastyczny rejs luksusowym Słonecznym katamaranem (41317)? Podczas tej wycieczki zrelaksuje się na pokładzie w promieniach słońca, a potem pobawi z dwoma delfinkami, które właśnie podpłynęły. Przez przezroczyste dno katamaranu można poobserwować inne morskie stworzenia. Z tym zestawem zabawa zmienia się ekscytujący dzień spędzony na morzu.

Słoneczny katamaran (41317)Słoneczny katamaran (41317) Słoneczny katamaran (41317) Słoneczny katamaran (41317)

Wiemy już, jakie atrakcje czekają na nas latem, ale co ciekawego robić zimą? To proste! Wybrać się z Olivią i Mią na Wyciąg narciarski w zimowym kurorcie (41324)! Zjeżdżanie potrafi dać wiele radości. A może wejść na ściankę wspinaczkową? Jest tyle atrakcji do wyboru, nie mówią o pysznym cieście i gorącej czekoladzie w restauracji na szczycie góry, z której rozciągają się wspaniałe widoki.

Z kolei LEGO? Disney to świat pełen fantastycznych postaci, które wszyscy dobrze znamy z bajek i telewizji: Kopciuszka, Anny i Elsy, pięknej Belli czy syrenki Arielka. Teraz twoje dziecko może stworzyć w swoim pokoju bajeczną krainę pełną wróżek, zaklęć i magii i bawić się bez końca.

W Magicznym lodowym pałacu Elsy (41148) ktoś musi nauczyć Elsę posługiwać się mocą, która pozwoli jej otwierać drzwi i okna! Gdy tylko Elsa opanuje tę sztukę, razem z twoim dzieckiem szybko znajdzie się w ogrodzie, by oddać się świetnej zabawie. Olaf, Puszek i Bałwanki czekają przy śnieżnej twierdzy, gotowi przyłączyć się do nich!

Magiczny lodowy pałacu Elsy (41148)Magiczny lodowy pałacu Elsy (41148) Magiczny lodowy pałacu Elsy (41148) Magiczny lodowy pałac Elsy (41148)

Sprezentuj dziecku klocki LEGO - prawdziwy dar dla wyobraźni - i baw się razem z nim. Wesołych Świąt!