To powinien być Oscar za "najlepszy zachwyt roku"! Jego reakcję na świąteczne ozdoby rozbroiła miliony

Mały Mick podczas wizyty w supermarkecie po praz pierwszy w życiu zobaczył wystawę ze świątecznymi ozdobami. Reakcję chłopca nagrała mama. Efekt? Jego ekscytacja zasługuje na Oscara!

Akcja filmiku zaczęła się w momencie, kiedy Hannah wjechała z Mickiem sklepowym wózkiem w alejkę ze świątecznymi ozdobami. W jednej chwili dla chłopca przestał istnieć cały świat, czas się zatrzymał, a jedyne co się liczyło to półki ze świątecznymi ozdobami, które zobaczył.

Na widok ozdób chłopczyk dał upust emocjom. Osłupienie malca mieszało się z wybuchami euforii. To się nazywa prawdziwa eksplozja dziecięcej radości. Zobaczcie sami!

Miliony fanów

Mama małego Micka wiedziała, co robi, nagrywając swojego synka podczas wizyty w supermarkecie. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że za to nagranie Mick powinien dostać Oscara w kategorii "najlepszy dziecięcy debiut" i "najlepszy zachwyt roku".

Jeżeli macie wątpliwości, potwierdzają to liczby. Prawie 12 milionów wyświetleń na Facebooku, ponad 172 tys. udostępnień, 161 tys. reakcji i 39 tys. komentarzy. Trudno się dziwić, bo obok takich emocji małego człowieka trudno przejść obojętnie.

Warstwowy, orzechowy deser [HAPS KIDS]

Sprawdź się w QUIZIE: Odpowiedzi na te pytania znają uczniowie podstawówki. A ty, jak sobie poradzisz?

To cię zainteresuje:

Ludzie zachwycają się najsłodszym pająkiem na świecie. "Nawet mój syn z arachnofobią go pokochał"

Położna pokazała, co dzieje się z macicą w trakcie porodu. Za pomocą balonika i piłeczki

Więcej o:
Copyright © Agora SA