Na ból spowodowany ząbkowaniem podaje mu lody. Zdziwiona? Poczekaj, aż poznasz ich skład

Ta mama znalazła niecodzienny sposób, żeby ulżyć swojemu synkowi podczas ząbkowania. Podaje maluszkowi lody, a ich głównym składnikiem jest... jej własne mleko.

Okres ząbkowania u niemowlaka bywa dla dziecka bolesne i uciążliwe (przeczytaj: Ząbkowanie u niemowląt. Objawy i sposoby na ból). Maluszek m.in. wciąż się ślini, wkłada do buzi różne przedmioty i je gryzie. Wszystko przez swędzące i obolałe dziąsła. Ból może spowodować, że dziecko może m.in. mieć problemy z przyjmowaniem pokarmów. Amerykanka, Tasia Blackwell z Columbus twierdzi, że znalazła na ten problem rozwiązanie.

Patent "na zimno"

Żeby ulżyć swojemu synkowi podczas ząbkowania, Tasia podaje mu lody zrobione z własnego mleka. Swoim pomysłem podzieliła się z innymi mamami na Facebooku, gdzie zamieściła krótki filmik, jak jej synek zajada się domowymi lodami.

Lodowy hit

Pomysłowa mama opatrzyła filmik komentarzem:

Lodowy przysmak na patyku zrobiony z mojego mleka to to, co mój maluszek UWIELBIA. Lody pomagają mu uśmierzyć ból dziąseł i napełnić jego brzuszek.

Nagranie zdobyło ogromną popularność w mediach społecznościowych. Wyświetlono je ponad 22, 5 miliona razy, a udostępniono ponad ćwierć miliona razy. W komentarzach mamy wyrażają swój podziw dla pomysłu Tasi.

Superpomysł! Powinnaś to opatentować zanim zrobi to kto inny.
Muszę to wypróbować.

Drogie mamy, spróbowałybyście sposobu Tasi? Jakie są wasze sprawdzone sposoby na bolesne ząbkowanie u waszych maluszków? Piszcie w komentarzach co o tym sądzicie i jakie są wasze doświadczenia.

Zobacz też:

Fidget Spinner: co to? "Najpopularniejsza zabawka 2017" już w Polsce. Ma pomagać, ale niektórzy jej nienawidzą

Lewandowscy wożą córkę w wózku gwiazd - podobny ma m.in. Liv Tyler. Znak rozpoznawczy: złote skrzydełka

Więcej o: