Wszystko, tylko nie łóżko. Najdziwniejsze miejsca, w których zasypiają małe dzieci [ZDJĘCIA]

Kiedy dopada cię sen, marzysz żeby się położyć w swoim miękkim łóżku, a jak ze znużeniem radzą sobie nasze pociechy? Zasypiają tam gdzie stoją. Dosłownie.

Na małą drzemkę każde miejsce jest dobre. Im bardziej dziwne (np. wózek na zakupy) i niewygodne (np. krawędź kanapy) tym lepiej. No i oczywiście nie bez znaczenia jest pozycja snu. Każde dziecko ma swoją własną, ulubioną wersje. Poza klasycznymi pozycjami na wznak, na brzuchu albo na boku, są też pozycje na placka, noga na nogę, do góry nogami albo na fasolkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA DZIECI, KTÓRE ZASNĘŁY W DZIWNYCH MIEJSCACH >>>

 

Nie ma też znaczenia, czy w około jest głośno i świeci lampa. Maluch i tak zaśnie, i będzie słodko spał zwinięty w precelka albo rozłożony jak żabka. Wiadomo, mały odkrywca zmęczony jedzeniem i całodzienną zabawą nie będzie wybrzydzał.

 

Jak się okazuje, marzenia dorosłych o drzemce w wygodnym łóżku mają się nijak do dziecięcej rzeczywistości. Tutaj schodek skutecznie wygrał z poduszką i kołdrą.

 

Te urocze bliźniaki nie mogą się mylić. Huśtawka to najlepsze miejsce na małą drzemkę.

 

Czasami sen potrafi dopaść tak nagle, że dotarcie do łóżka graniczy z cudem. Co wtedy zrobić? Można np. położyć się na jego krawędzi tak jak ten chłopiec.

ZOBACZ ZDJĘCIA DZIECI, KTÓRE ZASNĘŁY W DZIWNYCH MIEJSCACH >>>

 

A waszym pociechom w jakich najdziwniejszych miejscach zdarzyło się udać w objęcia Morfeusza? Piszcie w komentarzach.

Jak długo powinno spać dziecko?

Zobacz tez:

Czy warto czytać niemowlakom? Nowe badania są jednoznaczne: ogromne korzyści dla dziecka

Jak zachować dobry wygląd w ciąży? Ekspert rozwiewa 6 najczęstszych wątpliwości

Więcej o: