Nagrywała, jak córka bawi się na bieżni. Nagle dołączył do niej kot i zaskoczył wszystkich

Mama nagrywała córkę bawiącą się na bieżni. Dziewczynkę bacznie obserwował ciekawski kot. Jego gest zaskoczył internautów. "Nauczyła go, jak właściwie chodzić po bieżni" - komentują internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż wielu osobom kojarzy się głównie z tańcami celebrytów i nastolatek, można tam znaleźć znacznie więcej treści.

Dziewczynka bawiła się na bieżni, gdy nagle do akcji wkroczył kot

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w III Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi Ile dni zostało do wakacji 2023? Na uczniów czeka sporo wolnego

Zobacz wideo Chodakowska broni wyborów kobiet: Mamy prawo, żeby być matkami, ale też żeby nimi nie być

Na TikToku nie brakuje relacji z podróży i wydarzeń medialnych, poradników i tutoriali, fragmentów znanych filmów i seriali, a także materiałów autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się z obserwatorami swoimi doświadczeniami dotyczącymi wychowywania dzieci.

Wiadomo, że dzieci mają bardzo bujną wyobraźnię i często do zabawy wystarczą im nawet zwykłe przedmioty codziennego użytku. Mama nagrywała córeczkę, która zainteresowała się bieżnią. Dziewczynka próbowała na niej iść, co niezbyt dobrze jej wychodziło. Poczynaniom dziecka przyglądał się kot, który usiadł tuż obok na dywanie.

No dalej! Szybciej

- zwróciła się do zwierzęcia dziewczynka, tak, jakby chciała zachęcić ją do ćwiczeń.

Mamę zaskoczył fakt, że kot naprawdę zainteresował się bieżnią. Najpierw próbował zaczepiać ją łapkami, a potem przejechał się na niej tyłem. W końcu dziewczynka podniosła go i postawiła na bieżni. Mruczek zrozumiał wówczas, do czego służy ten przedmiot i zaczął iść. Po chwili dołączyła do niego również dziewczynka.

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od zaskoczonych internautów.

Ten kot jest bardziej aktywny ode mnie
Kot ma lepszą kondycję po leżeniu codziennie, niż ja która biega i ćwiczy, żeby schudnąć. Co jest?
Przekonał się, że jest fajnie
Nauczyła kota, jak właściwie chodzić po bieżni
Małe dzieci bardzo dobrze dogadują się ze zwierzętami
Przypadkowo nauczyła kota, jak należy ćwiczyć
Kot ma lepszą kondycję od mojej 14-letniej siostry

- pisali.

Makijażystka pomalowała dziewczynkę do pierwszej komunii. Sztuczne rzęsy, korona i tipsy Pomalowała dziewczynkę do pierwszej komunii. Sztuczne rzęsy, korona i tipsy

Więcej o: