Kolorowy powrót do szkoły w plecakach LEGO

Do sklepów trafiła właśnie nowa kolekcja plecaków i piórników producenta legendarnych klocków LEGO. Młodzi fani mogą wybierać spośród kolorowych wzorów z motywami z serii LEGO Ninjago i LEGO City. Dostępna jest również szeroka gama kolorystyczna z serii Signature, która wyglądem nawiązuje do klasycznego klocka. Wszystkie produkty zostały w 100% wykonane z materiału pozyskanego z recyklingowanych butelek PET.

Dzieci i młodzież nadal cieszą się wakacjami, niebawem jednak nadejdzie pora kompletowania szkolnej wyprawki. Obowiązkowym elementem zestawu każdego ucznia jest wygodny plecak, który pomieści wszystkie niezbędne przybory. Marka LEGO zadbała, aby były one funkcjonalne i podobały się młodym użytkownikom.

Kolorowy powrót do szkoły w plecakach LEGOKolorowy powrót do szkoły w plecakach LEGO 

Plecak z butelek

Od dłuższego czasu firma LEGO wprowadza szereg proekologicznych rozwiązań, m.in. do produkcji klocków wykorzystuje tworzywo powstałe na bazie trzciny cukrowej, pudełka w dużej części pochodzą z materiału z recyklingu, a foliowe torebki w zestawach zastępowane są papierowymi. Tegoroczna kolekcja plecaków została wyprodukowana z lekkiego i wodoodpornego materiału w 100% pozyskanego z recyklingowanych butelek PET. Na wykonanie jednego plecaka potrzebne jest od 9 do 12 butelek, w zależności od modelu. Dodatkowo papierowa metka mocowana jest bezpośrednio do przywieszki zamka, bez użycia dodatkowych plastikowych elementów.

Kolorowy powrót do szkoły w plecakach LEGOKolorowy powrót do szkoły w plecakach LEGO 

Wszystko ma swoje miejsce

Plecaki LEGO dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach. W ofercie dostępne są zarówno typowe plecaki szkolne dla starszych dzieci, również na kółkach, jak i mniejsze dla przedszkolaków. W zależności od modelu wyposażone są w regulowane szelki i paski, wygodną wyściółkę na plecach czy odblaskowe elementy. Do tego wewnątrz są znajduje się przegroda na laptopa, dodatkowe kieszonki czy zawieszka na klucze, dzięki czemu łatwo utrzymać porządek.

Kolorowy powrót do szkoły w plecakach LEGOKolorowy powrót do szkoły w plecakach LEGO 

Produkty dostępne są u wybranych partnerów handlowych.